Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire utalhat ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ha egy férfi ilyet ír?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk élőben. De azt írta, hogy jó, ha én tudok főzni, mosni, takarítani, mert sok nő még ezeket sem tudja elvégezni.
2017. dec. 18. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj hogy nem a szexről ír, lehet hogy kifogsz közülünk egy normális férfit.
2017. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

"tudok főzni, mosni, takarítani"


még jó, hogy ezeknek az elvégzéséhez 3 diploma és 10 év tapasztalat kell.


a pasi egy hülye.

2017. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Neki az a nőiesség fokmérője, hogy mennyire vagy jó házicseléd és anyapótlék.

Ez arra is utal, hogy ezeket mástól is elvárta, de nem kapta meg. Valószínűleg nála az a "komoly kapcsolat" egyik feltétele, hogy te ganajozod a kecót, amíg ő asztalra tett lábbal fingik a tévé vagy a számítógép előtt.

Csak ő ezt "hagyományos párkapcsolati modell" néven adja elő.

2017. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Sosem imponált ha egy pasi úgy próbált bókolni, hogy közben a többi nőt szidta. Ebből következik, amikor valami olyat csinálsz ami nem tetszik neki, hogy "te is csak olyan vagy mint a többi nő". Őszintén, ki szereti ha az egész neméhez hasonlítgatják? Általánosító emberek még csak barátnak se kellenének, nemhogy párnak.
2017. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom ezek fontos szempontok számára, és esetleg voltak ellentétes tapasztalatai...de azért ne ítéld el.
2017. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Arra utalt, hogy örülne, ha az anyukája lennél, mert neki büdös a házimunka... :'D

Egyébként nem tudom. Részben igaz, amit ír, mert tényleg ritka manapság, ha egy nő tud főzni, mosni, takarítani. Én férfiként magamra főzök, mosok, takarítok, szóval nem várnám el senkitől, hogy az anyukám legyen, nem azért mondtam.

Lehet csak azt akarta kifejezni ezzel, hogy mennyire megbecsül téged, hogy mennyire különleges vagy számára.

Tőle kéne megkérdezned. Nem vagyunk a helyében.

2017. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy egyéb tulajdonságai miatt akarsz e vele valamit kezdeni.

Ha amúgy is felejtős, akkor minden egyéb szövegelés helyett küldd el neki ezt a linket, oszt csá!:)

[link]

2017. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát, talán az a típus, aki szerint "a nőnek, a konyhában a helye".
2017. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Basszus komolyan mondom annyi itt a visszamaradott ember...

Ha valakinek fontos az hogy egy nő el tudja látni a hagyományos "családösszetartó és anya" szerepet az miért lenne baj???? Miért lenne ettől csekéd??? Komolyan mondom jobbak vagytok mint valami telepata aki belelát a másik ember gondolataiba, ti mindjárt tudjátok hogy cselédet keres...pfff szánalom.


Kedves kérdező, ismerd meg a férfit aztán majd meglátod hogyan alakul.

Nekem is fontos hogy egy nő tudjon főzni,takarítson, legyen igényes a környezetére. Nem azért mert én ezeket nem csinálom és elvárom hogy helyettem megtegye. Hanem pont azért várom el mert én is megteszem, és egy kapcsolatban az a jó ha közösen végzitek a dolgokat, egymást segítve.

2017. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is megkaptam valamelyik debiltől. Rá is vágtam, hogy ne örüljön, csak magamra fogok.


Alapvetően nekem is imponáló, ha valaki házias, mert akkor nagy eséllyel talpraesett is, ápolt ő maga és az otthona is. De mikor egy férfi örül azon, hogy tudsz olyat csinálni, amit minden önálló embernek kellene tudnia, az bennem olyan érzést kelt, hogy be akar fogni valami ilyenre. :D Hát az nem fog menni. Majd csinál magának kaját szépen és takarít maga után. Aztán majd ünnepnapokon meg hétvégente, meg ha olyan a kedvem, csinálok neki kaját. Nehogymár egy ilyen gesztus alap legyen. Kinek van ideje napi 1-2 órát főzésre elcseszni, miközben a társa cseszik kivenni a részét a dologból?

Én elvagyok salátával meg párolt csirkével. Tudok csinálni 3 fogásos ebédet meg díszvacsorát, de nem fogok. Ő sem ajándékoz nekem minden nap. Nem is várom el.

2017. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!