Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan folytsam el az érzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytsam el az érzéseimet a lányok felé?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érdeklem a lányokat és arra az elhatározásra jutottam, hogy nem akarom magamat beleélni semmibe sem így inkább elfolytanám mindenféle érzésemet a lányok irányába. Egyetlen egy lányra sem nézek rá inkább a földet bámulom így legalább senki sem lesz számomra szimpatikus. Teljesen el akarok idegenedni a lányoktól és nem is akarom az Ő társaságukat keresni. Nem akarom magam semmibe sem beleélni mert tudom, hogy semmi esélyem sincsen a lányoknál. Egyáltalán nem ismerkedem senkivel sem és úgy gondolom, hogy így a legjobb.


A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám végleg elfolytani az érzéseimet a lányok iránt?


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. dec. 18. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Olvasd el a többi tízezer hasonló kérdést, amiben ugyanígy nem akarnak magukon változtatni, vagy gondolkozni, csak vergődni
2017. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ne is foglalkozz az előző válaszolóval. Vagy csaj, vagy valamilyen szuperpasas, aki minden nap más csajjal fekszik le és nem érti, hogy a többieknek miért nem jut. :D


De hogy válaszoljak a kérdésedre:


Sajnos sehogy.


Én már 28 éves vagyok és soha nem volt még barátnőm.

Ráadásul budapesti vagyok és jómódban élek. De persze ez az alapokon nem változtat.


Itthon eddig csak prostikkal voltam.

Nem vagyok egy Brad Pitt, bár sokan átlagosnak mondanak, viszont az átlag már kevés ahhoz, hogy egy akármilyen csajod is lehessen.


Hozzátenném, hogy ez a jelenség főleg Magyarországot érinti. Kimennél nyugatra (USA,Anglia,Németország,stb.) nem lenne gondod.


Mindenesetre nem látnám, hogy itthon ez a helyzet rövid időn belül megoldódna. Viszont, ha más nem is hosszútávon megoldja majd a technika.


Nem véletlen olyan népszerűek a szexbabák és hasonlók. Nézd csak körül a neten hol tartanak ez ügyben a Japánok. Jómagam programozó vagyok és főleg mesterséges intelligenciával foglalkozok. Az agyi működésekre próbálunk meg algoritmusokat írni, és egész jól haladunk. Szerintem még 15-20 év és mindenki számára elérhetővé fog válni egy olyan társ, amelyet szeretne magának.

2017. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beletörődöm és elfogadom mást nem tudok tenni. Nem igazán érzek késztetés arra, hogy legyen egy barátnőm de másfelől pedig hiányzik, hogy nincsen. De jobb ez így. Ezért döntöttem úgy véglegesen,hogy nem ismerkedem senkivel sem. Sem most sem a jövőben. Ha bárki közeledni próbálna felém szándékosan eltaszítanám magamtól. De ettől nem kell félnem.
2017. dec. 19. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne foglalkozzon az elsővel? Fáj az igazság? Amúgy is hülye kérdés, most valami titkos csodagyógyszert vagy ezeréves ősi technikát vártok egy ilyen kérdésre, amitől varázsütésre nem fognak érdekelni a nők? Vagy mit vártok pontosan? (azon kívül, hogy "burkoltan" panaszkodhassatok egyet és vadidegenek megsajnáljanak).
2017. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt egy tanács!


[link]

2017. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!