Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiányzik még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik még mindig?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik az első barátnőm,távkapcsolat volt,5 hónapig bírtuk,szülei tiltottak tőle,ő 17 volt,én 18.Azóta eltelt 4 év,de még mindig hiányzik.Úgy érzem ezért nem talál rám a szerelem sose,mert őt várom hogy hátha újra,pedig foglalt már,olyan lányt mint ő pedig sose találok mert neki sikerült úgy megnyilnom hogy szerelem is lett belőle,pedig csak az olyan lányoknak nyílok meg,akivel csak barátok vagyunk.Úgy érzem ha elmennék abba a városba ahol lakik talál helyre állna a lelki békém,nem vele találkozni,csak agyalni hogy mi lett volna ha.Nem tudom mi van néha velem,most ezt muszáj volt magamból kiírni,mert ma megnéztem a képeit,amit nem szoktam.
2017. dec. 20. 20:08
 1/3 anonim válasza:

Figyelj. Nem mondom, hogy tapasztaltabb vagyok, mert még csak kapcsolatom se volt:) De mi tart vissza? Lehet hogy foglalt, de akkor is. El lehet menni, nem? Nekem biztos jól esne, ha megkeresne az első barátom, akivel ráadásul nem is a távolság miatt ment szét a kapcsolatom.

13/L

2017. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Az első szerelem mindig véget ér, de sosem múlik el." Még igaz is lehetne, de nem akarom elárulni, ki mondta, mert Giccskirálynak neveznék. Valahol azonban tényleg igaz lehet. Valamiért meghatározó személy az életedben, s ez idővel csak még mélyebb nyomot vájt benned. Rendben, meg kell gyászolni az elvesztését, ám egy idú után meg kell ráznod magadat és tovább kell lépned. Különben bele is betegedhetsz. Amondó vagyok, ne nézegesd a képeit, ne keress rá a neten (legjobb lenne, ha letiltanád), igyekezz a jelenben élni és megragadnia lehetőségeket, ne ragadj le! Ha úgy érzed, ez kell neked, hogy elmenj gondolkodni abba a városba, akkor menj el, de ne keresd őt fel szerintem. Ha szétfeszít a vágy, hogy megtudd, mi van vele és mit gondol a kapcsolatotokról, akkor keresd csak meg, de először mindenképp neten, hogy legyen esélye dönteni: szeretne-e veled találkozni.
2017. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg keresni nem akarom,csak alapból már ez olyan örültségnek hangzik hogy átmenenjek abba a városba szétnézni,elmélkedni.Nem tudom letilta mert előbb utóbb a kíváncsiság miatt feloldanám.
2017. dec. 20. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!