Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hiányzik egy fogam, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányzik egy fogam, akkor esélytelen, hogy lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Hiányzik az egyik kisőrlőfogam, ez egy többször tömött, gyökérkezelt fog volt, amiből egyszer kiesett a tömés (ami már jó nagy volt), sajnos ketté is törött a fogam és már nem lehetett megmenteni, műtét lett a vége. Ez nem annyira feltűnő, beszéd közben egyáltalán nem is látszik, nevetésnél viszont igen. Nem vagyok ápolatlan, mindig tiszta és rendezett vagyok, odafigyelek magamra, csinos a megjelenésem is stb., ennek ellenére azt látom, hogy ha az emberek észreveszik a hiányzó fogamat, akkor mintha megundorodnának tőlem vagy nem is tudom...Úgyhogy én már borzasztóan szégyellem magam, nem is merek mosolyogni és kb. bőgök éjjel-nappal... Rendszeresen járok fogorvoshoz, ellenőrzésekre is és mindig meg is csináltatom, ha van valami probléma (sajnos nagyon rosszak a fogaim, ez az egész családunkban probléma), de egy 200 ezres implantátumot nem tudok csak úgy kifizetni...Rengeteg kiadásom van, amit pont elég kifizetni...de ha még a fogamat is megcsináltatnám, akkor nagyjából az összes félretett pénzem el is menne, amit hosszú évek alatt sikerült összekuporgatnom...

Ez teljesen kizáró ok? 18/L


2017. nov. 22. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Az...ásd el magad...irány a zárda örök cölibátusban...!!! (szarkazmus)
2017. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező. 22-29 éves koromig egy ilyen lánnyal voltam tartós kapcsolatban és egyáltalán nem zavart. Ez csak téged zavar.

31/f

2017. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is hiányzik az első kisőrlő, mert az orvosom egy idióta volt. Konkrétan május óta jártam hozzá, hogy fáj, mint az állat, szúr meg lüktet, ő meg a kerületbéli mindenért orvoshoz rohanók alapján úgy ítélte meg, hogy "csak érzékeny, betömjük kicsit". Ennek az lett a vége, hogy nyár végére a tömés kiesett, meg a fogam fele is, az ügyeleten pucolták ki az egészet. Azóta gyűjtök, mert engem nagyon zavar, és nekem többet ér erre "elcseszni" a gyűjtött pénzem, mint bármit venni belőle (a laptop várhat, amire eredetileg félretettem, inkább kínlódok kölcsöngépekkel meg a régivel, minthogy feszengjek, ahányszor másokkal beszélek), de voltam már így randin, és nem lett semmi belőle. Mondtam, hogy ez most átmenetileg így alakult, én próbálom sürgetni, mert nem érzem jól magam így, de majd karácsony utánra tudok bejelentkezni, addigra lesz rá pénzem. A srác elfogadta, azóta is randizgatunk.:D Szóval no para.:)

21N

2017. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem gáz, én az ilyet megértem, mert nekem savas refluxom van, ami eléggé szétzúzta több fogamat is, de mindet megcsináltattam, nem néz ki tökéletesen, de legalább minden a helyén van, meg mivel elég jóképű vagyok, így ez ellensúlyozza a fogas problémáimat. Ha egy lány jól néz ki, de rosszak a fogai, attól még simán összejövök vele, pontosan tudom, milyen helyzet ez.
2017. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Az a kis "L" betű megment majd. Próbálnád csak "F"-el már záporozna a sèrtèsek serege.
2017. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a probléma az, hogy téged zavar, hogy mást esetleg zavar...:)


Gondold végig, hogy megtudsz -e ezzel a helyzettel barátkozni, vagy sem. Ha nem, akkor van megoldás, nem kell éjjel-nappal sírni! :)


Lehet implantátumot csináltatni. Ez konkrétan pont az ilyen helyzetekre jó, 1-1 fogat pótolnak. Nem olcsó, Budapesten nagyjából 100.000ft/fog, vidéken kb 60-70.000ft körül van. Több hónap, mire elkészül, nem is fájdalommentes, DE, ha zavar, hogy nincs ott fogad, akkor szerintem az jó dolog, hogy korrigálható a dolog.


Szerintem a pénz sem lehet akadály, mert ha most nem is telik rá, lesz egy cél, amire érdemes lesz esetleg diák munkázni és gyűjteni, plusz lehet mondani a családnak, hogy jön a karácsony, szülinap, névnap, "cukivagyoknap" és ajándék helyett pénzt szeretnél, ha megoldható, mert fogra gyűjtesz! Pár hónap alatt összegyűlik úgy is, és hamarosan gátlások nélkül fogsz tudni mosolyogni...:)

2017. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, főleg tényleg csak nevetés közben látszik, meg amúgy is ha az ember szeret valakit, akkor nem azt fogja nézni.

Pl. volt barátnőmnek eléggé előreállt a két metszőfoga, de egyáltalán nem zavart, mert úgy szerettem ahogy van.

2017. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ferdek a fogaim es van amelyik el van szinezodve es ugy nez ki mint ha mindig kajamaradek lenne ott de a felesegem igy is belemszeretett :P
2017. nov. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Nézd a jó oldalát: nyáron vízipisztolyozni tudsz a száddal. :D
2017. nov. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
VIII.Edgar Vinegar-nál a pont. Kíváncsi vagyok, ha a kérdező fiú lenne, vajon milyen válaszokat kapna...?
2017. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!