Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tart itt a világ hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart itt a világ hogy már a nők kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
Múltkor is egy társaságban oda jött hozzám egy nő ismerkedési szándékkal..hát el is küldtem a fenébe pedig csinos volt de nem értem én ezt..egy nő legyen nő egy férfi legyen FÉRFI. És igenis a férfi udvaroljon kezdeményezzen, ez s férfi dolga, szóval -ré is mondtam ennek a nőnek hogy ez eléggé ri##s viselkedés
2017. dec. 21. 09:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
29%

Mert ma már ez a menő. Tudod, egyenlőség, 21.szazad.

Nőként én is azon a véleményen vagyok, mint te.


Egyébként ha azt nézzük a metakommunikációs jelek többségében a nőktől jönnek először.

2017. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
17%
Felborult a világ rendje! Jól tetted, hogy azt mondtad neki! :)
2017. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Találjátok már ki, hogy egységesen mi a bajotok velünk :D Máskor meg azon megy itt a problémázás, hogy sosem kezdeményezünk, hanem csak váejuk, hogy lefhódítsanak minket.

23/N

2017. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Kikry válasza:
68%
Mert a férfiak nem kezdeményeznek, legalábbis gondolom kevesebben és ritkábban mint régen.
2017. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Igazi férfit kell megtalálnotok, kedves 3-as légyszí ne a lúzerekből indulj ki...
2017. dec. 21. 10:01
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Hát, igen, a férfi legyen Férfi. Neked ez nem nagyon sikerült, leribanzcozol egy ismeretlen hölgyet, mert odament hozzád, gyönyörű. 😎
2017. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
99%
És akkor mi van?? A nő nem attól lesz nő, hogy engedély nélkül még a száját sem képes kinyitni. Az r-betűs szó jelentésének meg kérlek, nézz utána...
2017. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Ezt, csak azért írod, mert fiatal vagy. Mikor én voltam fiatal, hetvenes évek. Kellett a nőnek a pasi, bizony hogy kezdeményezett.
2017. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%

Mert ahogy itt is láthatod, a mi kurvva anyánkat, ha elvárjuk, hogy egy férfi tegye meg az első lépést és nem elég egy határozott, de női szerephez illő jelzés a nő részéről. Meg mi vagyunk a hercegnők meg minden szar, ha nem kezdeményezünk és dőlünk fszba egyből...


Egy nő igenis tehet úgy a dologért, hogy megmarad a maga helyén, én legalábbis undorodom attól, hogy az egyenrangúságon(!) kívül a nemi szerepeinket is összemossuk teljesen, és egyetértek veled amúgy, egy nő adjon egyértelmű jelzést és mutassa a férfi felé, hogy "szabad", de ne akarja már felszedni, mint valami kislányt. Tőlem legalábbis lehet várni, hogy bárkit felcsípjek, nekem egy olyan éretlen takony nem kell, akit nekem kell magamnak összeszedni, mert udvarolni és férfiasan közeledni is gyáva/tehetségtelen/lusta...:D Szerencsére sosem szorultam még rá, sok igazi férfi van, ezek a kényes pcsák meg csak várjanak, amíg a többi, aki talpraesettebb, le nem csap a jobb nőkre.

2017. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%

"mondtam ennek a nőnek hogy ez eléggé ri##s viselkedés"


Hú de tajparaszt vagy!

2017. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!