Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én eléggé szényenlős, félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én eléggé szényenlős, félénk, gátlásos, szorongós lány vagyok. Vannak még ilyenek mint én? Képtelenség párt találni.

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Igazából egy ideig oké, de ha utána nem tudsz túl lépni rajta, vagy nem is próbálkozol, akkor igazából csak mindenki magaddal rántasz. Én is pánik rohamos vagyok, nem érdekelnek emberek, nem járok el, szorongok, pár napja nem tudok aludni sem, úgy hogy pont napokban gondolkodtam hogy új évkor meglátogatom az orvos. A volt barátnőm is kicsit lehúztam egy ideig, talpra álltam, aztán hogy most miatta-e vagy egyéb okok miatt omlottam újra össze azt nem tudom, de ez így nem jó érzés, szóval változtatnom kell.
2017. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem az, nekem is van.


Neten ismerkedtünk meg, mert írásban kifejezőbb vagyok (novellákat írok), és kevésbé félénk.


De első randi elején így is zavarban voltam, pirultam, nem mertem megszólalni...


Ennek másfél éve lassan, és köszi, minden szuper velünk azóta is.

2017. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LazyJones ***** válasza:
64%

Vannak dögivel, de valószínűleg pont a félenk, gátlásos, visszahúzódó mivoltuk miatt nem nagyon fognak rád startolni. Az összes többivel ellentétben, akik kb. 5 percen belül bombázni kezdenek majd a privikkel.


Amúgy meg nem lehetetlen, írj ki egy életkort, majd válogass kedvedre a lehetőségből.

2017. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Kár, hogy kamu. Nem vicces ezzel trollkodni.
2017. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Arra lennék kíváncsi, hogy hány nem troll kérdés kerül fel ide egy nap átlagban. :D
2017. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. De aki ilyen, az minek akart párt találni?
2017. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, csak fiúba.Nem vagy egyedül
2017. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak.
2017. dec. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak. Egyebek mellett én ezért nem nagyon akarok kapcsolatot. Kicsit osszeferhetetlen szemelyisegem van, mentálisan nem vagyok a toppon. Igazabol annyira leuralnak a szorongásaim, hogy fura lenne ha nem volnanak. Eszem agaban sincs tönkretenni valaki életét a hulyesegeimmel.

Ha nálad nem annyira rossz a szitu, lehet, hogy ha talalsz part az meg segit is majd neked lekzzdeni ezeket. Ez emberfuggo szerintem. Viszont kevés ember tud elviselni egy "beteg" tarsat.

2017. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!