Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatok párt ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatok párt ha azt se tudom milyen lány illene hozzám?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,volt már barátnőm,de annak már jó ideje.Szeretnék barátnőt,de nem tudom milyen lány illik hozzám,én alapvetően csendes vagyok,de viszonylag könnyen megnyílok az emberek előtt,persze nagy tömeget nem szeretem,alapvetően kedves srác vagyok,de kicsit temperamentumos vagyok ami nem a legjobb tulajdonság.Azt se tudom hogy ismerkedhetnék mert diszkókba annyira nem szeretek járni,nagyon ritkán megyek haverokkal,de annyi elég is.
2017. aug. 6. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Semilyen.
2017. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha magadat se ismered, akk kb semmilyen
2017. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nah hallod ugyanígy voltam ilyen fiatalon.

Bár én még csak azt sem ismertem el hogy nem tudom milyen lányt szeretnék, vagyis igazából tökmindegy volt milyet.

Most harminc felett legalább tudom hogy hasonló nőt keresek mint amilyen én vagyok, illetve körül tudom írni, milyen legyen, milyen ne legyen.


Ha egy javaslatot elfogadsz, keress olyat te is aki hasonló, így kevesebb lesz a nézeteltérés. Nem lesznek viták hogy ezt mért így, mért úgy, mert te magad is úgy teszel.

2017. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!