Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ehhez mit szólnátok? Szerinte az én viselkedésem abnormális, de erre mit kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt feküdtünk az ágyban (nem lakunk együtt), a párom anyja bejött és hozott neki tálcán reggelit. Én már akkor mondtam, hogy nem kérek semmit. Neki is állt megenni, majd amikor már csak kb 3-4 falat maradt, akkor elkezdte mondogatni, hogy egyem meg. Hiába mondtam, hogy nem kérem, nem vagyok éhes... akkor kijelentette, hogy addig nem jön velem sehova, ameddig meg nem eszem. Ezen eléggé megdöbbentem. Bőven felnőttek vagyunk mindketten, miért nem lehet tiszteletben tartani amit mondok neki? Erre megmondtam, hogy nem hiszem, hogy az ő maradekát nekem kéne megenni, ha nem kéri, dobja ki, de én nem 'konyhamalac' vagyok, aki megeszi azt amit ő nem tud már. Aztán fogtam magam és eljöttem sétálni. Az előbb hívott, hogy mégis jön, de nem szereti ezt a hisztit. Szerintem pedig ilyen hülyeségnek eszébe se kéne jutnia, hogy ennyire megpróbál beszabályozni. Ti mit mondtatok volna neki?

2017. júl. 30. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy: "Miért szeretnéd, hogy megegyem? Ne haragudj, d emég nem vagyok éhes, később biztosan fogok reggelizni, de most még nem esne jól." Ha ezután is erőltetné megmondanám neki, hogy: "mint mondtam még nem vagyok éhes, szívesen kidbom neked, ha lusta vagy hozzá, de ilyen hülyeségeken akarsz vitázni reggel?" Ha ezt sem érti meg, akkor szakítanék, de valószínűleg nem egy korosztály vagyunk, tehát ti még próbálgassátok csak a szárnyaitokat. Nekem már az sem férne bele, hogy az anyja behozzon reggel ételt, mikor együttalszunk.
2017. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Éretlenek vagytok mindketten......
2017. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
A fiúd egy zsarnok, pont ilyen a férjem is.
2017. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondtam neki szépen is. Nem érdekelte. Nekem nagyon fura ez a viselkedés. Volt már több hosszabb kapcsolatom, olyan is ami sok évig tartott, de eddig ilyen dolgot nem tapasztaltam.
2017. júl. 30. 13:51
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként 25+ vagyunk mindketten. Ezért nem is értem miért viselkedik így. Ráadásul én idősebb vagyok nála.
2017. júl. 30. 13:54
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

Te vagy abnormális 100%... főleg, ha 25+-ok vagytok, de szerintem inkább 15+.


Ne mondd már nekem, hogy te kényelmesen fekszel az ágyban elvileg! felnőtt nőként, amíg az anyuka behozza a pasidnak a kis reggelijét...


Na ne, nevettess!

2017. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez teljesen komoly. Ketten vannak albérletben, abban egyeztünk meg, hogy ameddig nem tart ott a kapcsolatunk, addig maradnak így.

Feküdtünk reggel (már ébren voltunk, tudta az anyja), kopogás semmi, csak benyitott és hozta neki a reggelit. Pislogtam is nagyokat, mert ez nem hiszem, hogy normális dolog, de azt mondta hogy az anyja mindig így kezdeményez békülést ha összevesznek. Nálunk már gyerekként sem volt ilyen, ha éhes voltam, csináltam magamnak. Ez most sincs máképp. De elfogadom, hogy más családokban más a szokás.

2017. júl. 30. 14:04
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki ezt az anyámasszony katonáját és spórold meg az idődet...
2017. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Tipikusan anyuci kicsi fiacskája. Nehéz dolgod lesz vele, az tuti. 25 évesen nehogy már az anyja vigye neki ágyba a reggelit. Meg hogy még kopogni sem képes. Ez a barátodat nem zavarja?
2017. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem zavarja. Csak engem.
2017. júl. 30. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!