Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Részegen nem tetszem a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen nem tetszem a nőknek, mert látszódik és érződik rajtam az alkohol. Józanon nem tetszem a nőknek, mert nincs olyan személyiségem és viselkedésem akkor, ami tetsszen a nőknek. Akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Külsőre rendben vagyok tényleg. (2 méter magas, jóképűnek mondott, sportos alkatú, szőke hajú vagyok)

Belsőre viszont nagyon nem. Gyerekkoromban és kamaszként elégszer voltam traumatizálva, úgyhogy visszafogott, önmagában bizonytalan, szeretetre vágyóbb vagyok.


Amikor huszon 2-3 éves koromig próbálkozgattam lányoknál, mindig ezek voltak a gondjaim, amiket fentebb is leírtam. A legtöbb lány évreszvette, hogy nincs önbizalmam, nincs óriás méretű baráti köröm, nem szeretek bulizni járni és szeretek szeretni.


Utána azt vettem észre, hogy a pia megoldás sok mindenre, mert feloldja a gátlásaim és sokkal lazább, kezdeményezőbb, beszédesebb leszek tőle. De ekkor meg az volt a baj, hogy piálok.

Van erre az egész helyzetre bármi megoldás szerinted, vagy beszoptam mindent úgy ahogy van?


2016. okt. 8. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyél egy rágót mellé :)
2016. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Próbáld ki az új dizájnerdrogokat. Azoknak nincs szaguk.
2016. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

" Gyerekkoromban és kamaszként elégszer voltam traumatizálva,"


El kéne menni pszichológushoz, aki segítene helyretenni ezeket a szarságokat, mindjárt nem lenne szükséged alkoholra.

2016. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz részeg nőknél.
2016. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért iszol? Szerintem teljesen felesleges, ha arra használod, hogy ismerkedj...

Ha olyan vagy, amilyennek leírtad magad alkohol nélkül is simán találsz magadnak barátnőt és azért mert nem vagy egy nagy dumás meg jó ember lehetsz, ha valaki meg akar ismerni akkor téged akar megismerni és nem azt milyen vagy piasan, ezért nem kell hozza semmilyen alkohol hatásától felszabaduló duma, ahogy nagy baráti kor sem kell, hogy értelmes barátnőt találj. .

2016. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem részegen ugyanazért nem tetszel nekik, mint józanon. Csak a piától ezt nem veszed észre.
2016. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod irj, hatha tudok kicsit segiteni :)

22N

2016. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!