Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor hogy működik a Tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy működik a Tinder?

Figyelt kérdés

Nem mint ha erre alapoznám az életem, vagy nagyon zavarna, csak inkább az hogy nem értem. Most elméletileg úgy van, hogy ha én is likeolok valakit, meg ő is engem, akkor bedob minket és lehet írni.


Én nem tartom magam aduásznak, de hogy 200 csajból 3-al dob össze, az teljesen valószínűtlen, illetve akikkel összedobok, azoknak rendre hiába írok, még egy válasz sem jön. Ekkora kamu az egész?


2017. dec. 22. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
El sem tudod képzelni, milyen elképesztő férfitöbblet van a Tinderen és a nők ebből adódóan mennyire válogatóssá válnak. Szerinted hogy lehet úgy érvényesülni, ha minden egyes nőnek egyszerre 100-an csapják a szelet?
2017. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kamu.:D Nálam probléma nélkül működött/működik :D
2017. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kamu. Én is regisztráltam pár hónapja, egy ideig használtam is. Igazából nekem kb minden 2. pár lett és nagyon sokan rám is írtak, illetve én is visszaírtam mindenkinek, aki nem úgy kezdett, hogy "Szia, miújság?" "Hogy vagy?" és a hasonló borzalmas kezdések amire legszívesebben olyan választ adnék, amitől azonnal el is menne tőlem a kedvük :) Elsősorban a szép, jól kinéző embereket húzza mindenki jobbra, lehet te annyira nem vagy az, vagy előnytelen a kép. Esetleg tényleg semmit sem lehet megtudni rólad se a kép kapcsán se a leírásból. Ezekre kell figyelni és nem hiszem hogy baj lesz :) Ugyan én lány vagyok tehát csak erről az oldalról tudok nyilatkozni, de nekem már sok is volt a sok srác, fel is függesztettem a profilom. De végül találtam olyat, akivel igazán boldog lehetnék, csak sajnos rájöttem, hogy most nem kezdhetek bele komoly kapcsolatba :/ De kitartást és remélem összejön végül neked
2017. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze én is hallom, de igazából még anno tesztet is néztem. Egy női accot mindenki matchelt, férfinál meg semmi nem volt, fenn is van youtubeon. Plus akinek tetszem, az sem ír vissza semmit, nem képpel és velem van baj, való életben sosincs ebből probléma, meg ahogy mondtam, nem mondom hogy modell vagyok, de kizárt dolog hogy 200 nőből csak 3-nak tetszek. Meg ez még mindig értelmetlen hogy akinek elm tetszem az miért nem akar velem beszélgetni, pedig csak köszönök, nem is nézik meg ...
2017. dec. 22. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Pesti vagy vagy vidéki? pesten sokkal több a match mindenkinek. Én pár napja regisztáltam újra, és máris legalább 7-8 likeot kaptam és 4 matchem volt. Egy ideje írja ha téged is likeoltak.


Néhány tipp, szakiktól: válogass, jobb eredményt érsz el mintha mindenkit jobbra húznál. Legyenek fent "elkapott pillanatú" képek, a félmeztelen, menőző fotók, szelfik balra húzást jelentenek. Ne sokat írj magadról, elég 2 sort, akár szavakban. Használj 1-2 emojit.

2017. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen normális kép van kint, csak egy. Nem húzok mindenkit jobb-ra, sőt eléggé válogatok. Nekem nincs kinn leírás. Emoji-kat sem használok, de az fizetős is nem? Hát pesti voltam, most nem vagyok az, de dob be pestiket is. Néha csak beszélgetnék valakivel, szóval igazából nem feltétlen gáz ha pesti én meg nem :D
2017. dec. 22. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
1 kép és nincs leírás? Ha nem elég ütős az a kép, még azt sem húzom jobbra, aki az alapján szimpi. Főleg úgy, hogy van 6 képem (+csatolt insta), meg egy 10 soros, frappáns, színes leírásom. És még rám is tré szarral írnak.. Na most egy üres profilnál, akinek a tulajdonosát megdugni sem akarják (férfi profilok többsége) mit vársz?:'D
2017. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Clay Morrow ***** válasza:

Töröld le a p.csába, nem ér semmit, csak felhúz. Az össze nő azért van Tinder-en, hogy a máris egekben levő egojukat növeljék.

Nálam nem tudom mi az arány, de +20 match-em van, mindenhol én írtam utoljára s baszn.k visszaírni, pedig képet cseréltek, leírást- minden szart amit egyszer meg lehet változtatni..

2017. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akinek 1db képe van és nincs kiírás, az zsákbamacska, minden nő balra fogja húzni...
2017. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!