Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy működik a tinder, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a tinder, lehet e belőle hátrányom, pl az inkognitóm megmarad?

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
inkognitód megmarad? az mit jelent? Nem raksz ki magadról képet? Akkor esélytelen vagy. leírást senki sem nézi, csak az első kép számít.
2017. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem különlegesebb nevem van, Facebookkal regisztráltam be és hát volt, hogy egyértelműen Tinderről bejelöltek pasik, mert volt 1 közös ismerősünk, onnantól meg nem volt nagy művészet elővarázsolni engem a FBon. Nem gyakran történt meg, de azért na. Mondjuk ezek nem tudom mit gondolnak, azért van ez az alkalmazás, hogy ott eldőljön, hogy merre tovább, ha nem jelölöm vissza Tinderen mert 45 éves, akkor miből gondolja, hogy pont egy SZEMÉLYES közösségi portálon fogom visszajelölni....


Szóval ilyen formán nem marad meg, akinek van egy kis affinitása a nethez és beleszaladsz ilyenekbe. Attól függetlenül vannak fent olyanok is, akik mondjuk a könyökükről pakolnak csak fel fotót, mert védeni akarják magukat, de ez meg nem így megy...

2017. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!