Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fura h barátot lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura h barátot lassan nehezebb találni mint kapcsolatot?

Figyelt kérdés

semmi gondom egyikkel sem, van párom, mindig volt, barátok viszont csak érdek vagy felszines szinten, és akk amiben sokmindenki magára fog most ismerni:

persze én voltam akire lehet számitani mindig, megoldottam a kettőnk dolgát, segitettem amiben tudtam és csak ugy eltüntek mégis.. nem panaszkodás hanem tényismertetés volt.

tökéletesen elvagyok amugy egyedül, sőt igénylem is, de persze mint társas lény nem akarok a páromra korlátozódni és ezért szoktam is irkálni ennek-annak de a nők azt hiszik burkoltan dugni akarok, a palik meg szimplán ordenáré mód alpáriak és buták, nem mind, hanem azok akikkel eddig beszéltem.

sztem nem csak én vagyok igy h barátokat is szeretnék találni, talán köztetek akad hasonló kivánságlistás személy :)

kellemes ünnepeket nektek!


2017. dec. 23. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mindkettőt nehéz. Lehet, hogy neked épp van párod és minden jó, de egyszer próbálnál meg valakit, aki értelmes és lehet vele a testén kívül is mit kezdeni a mai világban... Sírva fakadnál, annyi a felületes, színvonaltalan ember, aki csak ilyen kapcsolatra alkalmas. Dugig vagyunk defektesekkel, betegekkel, érdekemberekkel és önző, indokolatlanul bizalmatlan szarokkal.


Annak, aki kicsit is szokott gondolkodni, vagy igénye van társra/társaságra, ami nem merül ki a bulikázásban, piálásban, spontán szórakozásban és szexben, annak mocsok nehéz dolga van. Ezek nem támogatnak, ezek lenyomnak. Ezek nem motiválnak, mert alkalmatlanok rá, színvonalukból adódóan. Ezek nincsenek melletted, csak ha buli van, mert a felelősség és az erőfeszítés két olyan fogalom, amit felváltott a szarde azt, aki nem nyalja fényesre a segged és nem szórakoztat 0-24 boldogságban.


Nem akarjuk elfogadni, hogy a másik ia ember, más ember, mint mi, ez az igazság. Alapvetően én szorgalmazom a szarj le mindent, ami fölösleges stressz elvet, de mikor valaki minimális erőfeszítést igénylő, pillanatnyilag jó dolgokat tud csak elfogadni, minden más elől, ami munkával jár, kibújik, azt az én torkomon sem lehet lenyomni. És jelenleg ez van? Nem állsz a szolgálatomba? Mehetsz. Mást gondolsz? Mehetsz. Foglalkozni kell veled? Mehetsz, ha nem koslatsz utánam. Nem jelentesz hasznot a szórakozáson kívül? Bocs, van fontosabb. Probléma van köztünk? Hagyjuk az egészet. Meg kell valamit beszélni? Nem kötök kompromisszumot. Le kellene valamiről mondanom? Eddig nem kellett, nekem kell a többi is. Kell minden. Mert egy önző szar vagyok. Egy szociális analfabéta. Vagy egy szociopata szar, aki nem tudja, milyen egy igazi emberi kapcsolat, amib nem csak az ő szolgálatában áll a másik fél, és ahol nem lehet a másikat csak úgy néha elővenni, akkor is csak a jó mókára meg arra, ami nem igényel sok gondolkodást és odaadást. Ja, meg néha kibőgni neki magad és arra hivatkozni, hogy erre valók a barátok. A nagy büdös lófszt.:)


Engem őszintén egyik sem zavar. Élvezettel szarom le azokat és zárom ki az életemből végérvényesen, akik csak ilyen mézesmadzag húzogatásra alkalmasak, bármi beszámíthatóra és stabilra nem. Fog a tököm bizonytalankodni velük. Vagy "mindig" vagyok az életükben, vagy "soha". Van jobb dolgom, ha már ez normálisan nem megy, tisztelet a kivételnek, annak az általam ismert 2 főnek.

2017. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked is kellemes ünnepet😊
2017. dec. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Azért nehezebb, mert az embereknek a kapcsolatokban nagyon eltorzultak az igényei.


Gyakorlatilag csak a külsőségeket nézik, aminek lássuk be könnyebb megfelelni, mint a belső tulajdonságoknak. Amíg egyedül az számít, hogy mekkora a melle/bicepsze egy kapcsolatnál, és ha ez megvan, akkor bármilyen bűn rossz jellem lehet, kitartanak mellette (hiszen a FB-on nem látszik, hogy egy unalmas, sótan, rosszindulatú, erőszakos valaki, csak az, hogy milyen jól áll a haja, és mennyire jól nézünk ki Görögországban a naplementében).


A barátoknál viszont továbbra is a belső tulajdonságok a fontosak (első sorban), és ott azért sokkal nehezebb olyan embert találni, akiben meg lehet bízni.



(ui: a lepontozás jönni fog menetrendszerűen, pedig elég lenne a GYK-s kérdéseket, vagy a közösségi portálok vs. a valós párkapcsolati problémák részt megnézni)

2017. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!