Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális így érezni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális így érezni, ha nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha nem vagyunk együtt a barátnőmmel, akkor teljes depresszióba esem. Céltalannak érzem az életem, csak azt várom mikor találkozunk újra, aludni nem tudok, sírok stb.
2017. dec. 23. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem normális. Társfüggő vagy.
2017. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Miért kérdezed ezt meg minden nap?

Hülye vagy?

2017. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Valóban nem egészséges dolog. Az természetes, hogy ha szeretünk valakit, alig várjuk, hogy találkozzunk vele, de az nem normális, hogy nélküle szinte depresszióba esel.

Míg nem ismertétek egymást, miket csináltál szabadidődben?


Sokan félreértelmezik a párkapcsolat fogalmát. Nem arról szól, hogy csak a másik tehet engem boldoggá. Arról szól, hogy én egymagam is teljes ember vagyok és a boldogságomat, az életszeretetemet megosztom egy másik emberrel és együtt még boldogabbak vagyunk. Ha teljesen a társadtól teszed függővé a boldogságod, akkor magadat és őt is tönkreteszed. Gondolj bele, levegőt sem fog kapni tőled egy idő után. Ne függj tőle! Szeresd őt, vágyakozz utána, de ne tőle függjön a kedélyállapotod!

2017. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az természetes, ha hiányzik. Az rohadtul nem, ha még a seggtörlés sem megy nélküle és nincs saját, tőle független életed, hobbid, barátaid, munkád, dolgod. Ismerek ilyen embereket, a munkamoráljuk katasztrófa, mindent kelletlenül csinálnak az életükben és vagy a párjukkal vannak, azért nem csinálnak szinte semmit, vagy arra gondolnak, hogy a párjukkal lesznek, azért nem csinálnak szinte semmit.
2017. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

bakker... huhh... te férfi vagy?


nekem ilyen faszi nem kéne, akinek nincs saját élete, ambíciói, hobbija, célja, saját baráti köre, tartása...


a férfi legyen önmagában is egész, legyen a helyén, érezze jól magát az életében, legyen érzelmileg-lelkileg erős és önálló...


ez a destruktív függőségi viszony, a másikra való tapadásnak, a másikba való kapaszkodásnak ez a foka se nem romantikus, se nem egészséges, se nem férfias.


két ember akkor van jól egymással, ha közben megvan a maguk élete, de felismerik, hogy együtt még jobb az élet, de ha nincsenek együtt 0-24-ben, akkor is kiegyensúlyozottak, helytállnak, nem pedig így... még a 4 éves unokaöcsém is önállóbb nálad érzelmileg, mert nem bőg az anyja után akkor sem, ha pár napig nincs vele.


neked a kötődési mintázatoddal van baj, gyerekkorodban valami nem volt okés, és a gyerekkori szeparációs szorongást viszed át a párkapcsolataidra.


az olyanokból, mint te lesznek a kapcsolatfüggők.

2017. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!