Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátom (egy bandába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom (egy bandába vagyunk, együtt járunk bulizni stb. ) Egy ideje kicsit kezdek többet érezni barátságnál. Nem tudom mit tegyek most, összezavarodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elején nagyon nem szerettem a srácot, valamiért nem volt szimpatikus. A barátaim végig próbáltak győzködni, hogy rendes, ismerjem meg mert jófej stb.. Idővel kezdtem egyre jobban megkedvelni, rendes volt velem, jókat dumaltunk. Egyik nap átjöttek a barátaim dumálni, borozgatni és kicsit becsípett a srác. Én nem igazán vettem figyelembe, de a barátnőm miután elment mindenki elkezdte mondani, hogy szerinte bejövök neki mert le nem vette rolam a szemét. Azóta próbáltam közeledni felé, de nem igazán látom, hogy vevő lenne a dologra. (Volt egy szakítása ami nagyon megviselte) Mit tegyek? Van eselyem? Ha igen, hogy tudnám kideríteni?

2017. aug. 2. 12:37
 1/6 anonim válasza:
53%
Várj, egy kicsit, hogy ő is közeledjen.
2017. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég türelmetlen tipus vagyok néha, nem tudom, hogy érdemes e várni rá, lehet nem is tetszem neki, csak beleéltem magam abba amit a barátnőm mondott... Ha írok neki (ritkán) tök jól elbeszélgetünk, élőben meg mégjobban.... de ha arra várok, hogy ő kezdeményezzen, szerintem megöregszem...
2017. aug. 2. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Próbáld meg rávezetni a dologra!


Írj rá, beszélgessetek, említs meg neki egy filmet a moziban, hogy látta-e már, és mit tud róla, mert téged nagyon érdekelne! Hátha veszi a lapot, és elhív rá! Nem kell rögtön letámadnod, hogy na akkor randizzatok, de próbáld meg elérni, hogy lássa, örülnél egy meghívásnak. :)

2017. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hagyd. Most azért, mert egy barátnőd ezt mondta, hogy nézett? Főleg, hogy be volt csípve, mint írod és nem is volt nagyon vevő rád. Gondolom, fiatalok vagytok. Majd lép, ha akar, nem kell erőltetni.
2017. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából flörtölhetsz vele,abból baj nem lehet!Viszont ha kellesz neki,most rajta a sor,hogy lépjen valamit.Felhozhatod neki a randizás témát is,csak ne nyomulósan.
2017. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2017. aug. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!