Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buliban normális lányt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban normális lányt találni esélytelen?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni pár buliba, elsősorban csak táncolni ( nagyon szeretek, itthon gyakorlok netes tutorial videókból , valamennyire már megy is ) de ha már ott vagyok, és van rá alkalom akkor szívesen beszelgetnék, ismerkednék lányokkal. A gond csak az, hogy ahogy észrevettem, én csak a csendesebb, visszuzodobb, értelmesebb lányokkal tudok elbeszélgetni, a partyállat, részeg lányok nem vonzanak, és beszélgetni se menne velük. ( Én sem innék a buliban, max 1-2 sört )
2017. dec. 24. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házibuliban nem nehéz. Még koncerten sem, a rajongók általában egy kis közösséget alkotnak ilyenkor, latin táncos bulik is jók, itt fel is kérik a(z idegen) srácok a lányokat.:) De szórakozóhelyen szerintem minimális az esély rá. Aki normális, az másokkal megy (vagy nem megy) és rájuk figyel és nem nagyon komálja, ha valami random ember odatáncol hozzá.
2017. dec. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Buliban ugyanazok a lányok vannak, mint nem buliban. Lásd: suli, bolt, posta, stb.

Nem értem a kérdést. 😊 Annyi a dolgod csak, h kiszűrd, ki a partiállat, ki a normalis... 😅😏

2017. dec. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert valaki be van baszva, mert mondjuk szar napja volt, vagy szar az élete, még nem kell elkönyvelni. És attól mert valaki csendes és visszahúzódó még nem lesz értelmes. Az emberek sokfélék.

Egyébként egy buli nem arról szól hogy jól táncolj mások előtt, hanem hogy jól érezd magad. Ez a legfontosabb, az erőlködésnek nincs értelme.

2017. dec. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Ez nem igaz, mert én akikkel eddig érdemben ismerkedni tudtam, azok sose jártak bulizni. Nem is érdekelte őket soha a bulizás. Mentalitásban van különbség a két embertípus között. Nem is kevés.

2017. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esély az van, csak százalékosan nem túl nagy.

Én pl. Kb évente 1-szer max. 2-szer elszoktam menni.

Vagy azért mert különlegesebb, tematikus buli, vagy mert írok róla, vagy mert a baratnőm szeretné, én pedig szeretek este Pesten sétálgatni, nincs senki az utcán és szépek a fények :)

2018. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!