Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 14 éves B Omegám 249000 Km...

14 éves B Omegám 249000 Km -nél még a gyári kuplung van benne, és csúszik a kuplung most kezdte. A probléma hogy 1500 Km-re vagyok otthonról. Vajon el tud igy jutni Magyarországra? Itt ahol vagyok esélytelen normális szerelöt találni.

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Csúszó kuplunggal nem indulnék el 1500 km-re.
2012. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gomzoli ***** válasza:
Kerüld a hirtelen gyorsitasokat, probalj egyenletes lassu utazotempoban vezetni, nem lesz gond. Hetekig, akar honapokig is eltarthat, mig vegleg megadja magat. Persze, ha hazaertel, egyböl csinaltasd meg, mert igy közlekedni nem biztonsagos.
2012. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gomzoli ***** válasza:
Az elözö valaszomban autopalyan valo közlekedest felteteleztem. Ha videki utakon, falukon, varosokon at kell 1500-at levezetned, akkor mas a helyzet...
2012. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy 1500 km közben lehet emelkedő is, amit nem lehet elkerülni. Meg a kuplung ahogy csúszik, megég a tárcsa egyre jobban csúszhat.

Úgy lenne célszerű ha menne egy másik autó is, ami ha kell tud vontatni, bár szerencsével kibírhatja.

2012. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán... Ha ésszel vezeted még többet is eltudsz menni vele.
2012. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem kamionon hétfő hajnalban csúszott meg először, aznap mentem vele 600km-t, kedden még úgy 15öt. Szerdán örültem, hogy lábon elment a 20km-re lévő szervizig.

Tudom, a kamion nagyobb meg minden, de ott azért a kuplungtárcsa is nagyobb jóval.


Síkvidéken pályán 1500km akár bele is férhet, 50%. :)

2012. febr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Igenám, de a nagy terhelés alatt lévő tárcsa gyorsabban kopik(nem írtad hogy mennyire volt megrakva.)

2012. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, hozzászólásokat.Pályán megyek, elvileg útvonaltervezövel nagyrészt kerülhetem az emelkedőket.
2012. febr. 26. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:

"Igenám, de a nagy terhelés alatt lévő tárcsa gyorsabban kopik(nem írtad hogy mennyire volt megrakva.)"


Tényleg nem írtam 4,5 tonna áru volt rajta ( 23t nálam a max felrakható ).

2012. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!