Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy tinderen/társkeresőkön kevés a match, nem vagyok jóképű, vagy a mai férfiideálnak nem felelek meg?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem a dolgot, közvetlen környezetem azt mondja, hogy helyes férfi vagyok külsőre, leszámítva, hogy koromhoz képest durván fiatalnak nézek ki, de ennek elvileg 30 fele közeledve előnynek kellene lennie, nem? Nem vagyok nagyon alacsony sem, elhízva egyáltalán nem vagyok, a bőröm se ragyás stb. Tinderen akármilyen képet próbálgatva minimális a siker, most is 3 hét alatt lett 4-5 match, normális bemutatkozás mellett, amiből 1 választ kaptam. Szerintem ez elég gyér, főleg, hogy másoknál tudom, hogy mennyi match vagy válasz van semmilyen, vagy tök flegma bemutatkozásnál (röhögni járok ide stb) Mit rontok el? Hogy tudnék előnyösebb képeket feltenni? Olvasgatok elég sokat utána, igyekszem nem fürdőszobás, koszos tükörbe vakuzós szelfiket nyomni. Képeket küldök privátban magamról, ha kell. 29/F

2017. dec. 24. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pacsi. 27 vagyok, sokkal fiatalabbnak nézek ki, és gyakorlatilag nincs matchem. A tiniknek be szoktam jönni, de ennyi. Életemben egyszer voltam csak 20 feletti nővel...
2017. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha meg megtudják hogy mennyi az ember akkor meg elhajt a tini csaj is... vagy ha ő nem, akkor az apja :D
2017. dec. 24. 09:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Enis 29 vagyok kifejezetten nem jokepu vagy focista alkat, a csajoknak ezek jonnek be. De azert szokott lenni match. Ne huzz mindenkit jobbra mert akkor a valogatosakat nemigen dobja be es ne beallitott vagy menozo, felmeztelen kepeket tegyel ki es a szelfiket is hanyagols.
2017. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Es tenyleg keves valaszol vagy hamar megreked a beszelgetes. De akkor mi a fassert huz jobbra?
2017. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
próbáltam má mindenhogy,most épp az a taktika van h mindenkit jobbra húzok azt is aki nem tetszik, hogy több match legyen, de amikor válogattam az sem vált be. Szóval nem tudom...focista alkat alatt mit értesz? vékony, szálkás? Csak mert nekem épp olyan alkatom van.
2017. dec. 24. 09:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2017. dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos sok tini már megijed a korunktól. Nem tudom, mi lehet a megoldás.

#1 voltam.

2017. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha lenne match, akkor se lennel sokkal elorebb. Sajnos szokasuk a lanyoknak hgy elfelejtenek vissszairni, rengeteg matchem volt tinderes palyafutasom alatt de egy kezemen megtudom szamolni azokat akikkel kellemesen eltudtam beszelgetni.

25f

2017. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Azt jegyezd meg, hogy ezeken az oldalakon nem téged, hanem a fényképet értékelik. Csak és kizárólag ezen múlik a matchek száma. Lehetsz bűn ronda is a valóságban, ha jó a képed.

Javaslom a következő oldalt:

[link]

2017. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2017. dec. 24. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!