Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a csajok által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a csajok által támasztott külső/belső követelmények milyen fontossági arányban oszlanak meg, amikor kialakul egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan 90-10% lehet és ebbe az 5 %-ba beletartozik az egzisztencia/humor/minden szép és jó. Viszont ha a pasi nem +175-180 (kinek mi az igénye), nem férfias alkatú, nem süt róla a férfias kiállás és a búrája nem szimpatikus a csajnak akkor ba*****ja a jó belső tulajdonságait. Tisztázzuk végre: A szépség tényleg belülről fakad? Nektek milyen arányban fontosak a belső és külső tulajdonságok? Csajok válaszoljanak kor megjelölésével!

2017. dec. 16. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősi körből szeretek "ismerkedni", és ott már kevesebbet számít a külső. A párom így ismertem meg, magas, vékony, nem kifejezetten jóképű, de vicces, okos, kedves, csipkelődős és határozott. Nekem ezek fontosabbak annál, hogy milyen színű a haja vagy hogy hány kg.
2017. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"A párom így ismertem meg, magas, vékony, nem kifejezetten jóképű..."


Na erről beszélek... Hogy annyira magas a nők külsővel szemben támasztott követelménye, hogy hiába magas és nem ronda a pasid, akkor már nem is pozitívan állsz a külsejéhez. A nem kifejezetten jóképű is gondolom azt jelenti, hogy amúgy teljesen rendben van az arca, de közel sem egy forró latin szerető.

2017. dec. 16. 10:08
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Kapcsolatra 80% belső, 20% külső. Attól, hogy valaki hú de magas meg hú de jóképű kell a fsznak ha értéktelen, antiszociális, unintelligens, kommunikációs képességei a béka sgge alatt vannak. Kapcsolatnál mindig a belső számít, mert ezen múlik, hogy meg tudsz-e maradni valaki mellett. A gyerekedet nem a párod magassága fogja nevelni, a problémákat nem a párod jajj de izmos teste fogja megoldani, komoly témákról nem a párod jajj de helyes arca fog veled lelkizni.

A szépség pedig belülről fakad, mert a kisugárzásodon a lelked, a belsőd tükröződik.

2017. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Az #1 vagyok, szerintem sokan rondának tartják őt, nekem ő vonzó, ezért választottam egy köztes jellemzést. Nagy elálló fülei vannak, kicsi szeme, régi ovális alakú szemüvege, stb... Nekem őt vonzóvá tette a személyisége és a viselkedése.


Mondjuk az is hozzátartozik, hogy nem gondolja magát nyomi lúzernek, de menő hülyegyereknek sem, egészséges önbizalma van és nem nyivákol hogy ez meg az miért van.

2017. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem mondja soha, hogy CSAK a belső számít. Te sem jönnél össze olyannal, aki külsőre taszít, de jófejnek találod.
2017. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes kérdés.

Első párom kicsit sem tetszett mikor meg ismertem. De ahogy egyre jobban közelebb kerültem hozzá, rájöttem mennyire remek ember. Ahogy megismertem szép lassan, úgy lett egyre szebb, jóképübb a szememben. Kb 5 cm-el magasabb mint én (163 cm vagyok). Ez soha sem zavart. Utolsó párom külsőre tetszett meg, a sors iróniája, hogy szerelmes nem tudtam lenni. Akárhogy vonzott, akárhogy működött a kémia, valami mégis vissza tartott. Elég sunyi természete van. Soha nem tudtam volna bízni benne. Hiába a külső, a stílus. Jó ember, mert tény hogy jó ember. De nem tudom még én sem mi az ami vissza tartó erő volt ebben a dologban.

Szóval nálam nagyon változó. Ha valami, bármi megfog a férfiban, akkor nyert ügye van. Külsőségek nélkül. Akár a nézése, akár a mosolya, akár a modora, viselkedése. A többi meg alakul. Úgy értem, az érzéseket erőltetni nem lehet. Az vagy jön, vagy nem.

2017. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

28/N

Utolsó voltam

2017. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Magyarázd már el légyszi hogy ha a 100%ot felosztod 90-10-re, akkor mi az az 5%???
2017. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8: Természetesen elírtam. :D Először 95-5%-ot akartam írni aránynak (elfelejtettem kijavítani), de úgy gondoltam az talán mégiscsak túlzás. Ennek ellenére nevetséges, hogy a csajok mennyire látványosan nedvesednek a magas, sportos, helyes pasikért és a belsőnek max annyi szerepe van náluk, hogy az ilyen übermensch alfahímek közül is azt választják ki, aki a leghumorosabb, állat-, gyerekkedvelő, egyszerre romantikus és erős, gyengéd, de azért határozott blablabla... Aztán ha a személyiség nem is passzol annyira még mindig mérföldekkel jobb, mint egy intellektuális, megértő és kedves valamint hűséges, de 170 magas esetleg vékony pasi.
2017. dec. 16. 11:52
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, csak te ezek közül egyik tulajdonsággal sem rendelkezik. Tudod nem a mesében élünk, ahol van a nagy gonosz, szívtelen óriás, meg a tökéletes, jólelkű, jajjdenagyonkedves szőke herceg.... Attól, hogy egy pasi jól néz ki még lehet ezerszer jobb személyisége egy csúnya pasinál. Ez nem így működik, hogy aki jól néz ki az hülye mint a sgg, aki meg csúnya az biztos jajj de okos, intellektuális, kedves pasi. SŐT!! És itt jön a lényeg. A magát "kedves, odaadó"-ként jellemző férfiak 99%-a komplexusos, kapcsolatfüggő gyökér, akiknél állandó az önbizalomhiányból fakadó féltékenykedés, lekorlátozás, hiszi, a "minden szar és mindenről más tehet" mentalitás. Nem véletlenül nem kellenek az ilyen pasik senkinek, és hidd el te se a magasságod miatt vagy undorító értelmes nők számára.
2017. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!