Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 50 éves ember elválik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 50 éves ember elválik, már csak cselédet keres magának vagy még szerelmet?

Figyelt kérdés

Ki hogyan látja?

Már csak azért akar valakit maga mellé, hogy mosson, főzzön, takarítson rá vagy lát még esélyt arra, hogy megtalálja az utolsó nagy szerelmét?


2017. dec. 24. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, az illető jellemétől függ. De sanszos hogy már csak nem akar egyedül lenni, de ettől még lehet válogatós....
2017. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Miért keresne cselédet? Szerinted egy felnőtt férfi nem tudja ellátni magát? :)


Amúgy meg miért gondolod, hogy az utolsó szerelem lesz, amit valaki 50 évesen talál? :)

2017. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a szerelem nem korfüggő, így nem lehet kor alapján ezt megitélni.
2017. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként kétlem, hogy talál olyan nőt a mai világban, aki házicselédje lenne.
2017. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Utolsónak üzenem, hogy sajnos igenis vannak ilyen nők, pont a napokban pakolt össze egy kolléganőm, aki hat évig volt szó szerint a cselédje a párjának. Mindketten ötven felett járnak már és több házasság/kapcsolat után ismerkedtek meg.


Egyébként én azt gondolom, ez nem kortól, hanem jellemtől függ. Van, aki harminc évesen is csak bejárónőt keres, hogy ki legyen szolgálva. És vannak, akik ötven év felett csodás szerelmet élnek át.

2017. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

És olyan is van aki hordárt, éjjeliőrt (mert "fél egyedül éjszaka") vagy olyan férfit keres akire ráháríthat minden felelősséget. Rosszabb esetben beszélő pénztárcát vagy interaktív vibrátort.


Szóval tényleg emberi dolog ez oda-vissza.

2017. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak cselédet keres. Szüleim 58 és 62 évesen váltak el. Mindkettőjüknek van párja és előtte mindketten próbálkoztak másokkal is, amíg rájuk nem találtak. Azt viszont elismerem, hogy a korosztályuk egyedülálló tagjainak túlnyomó többsége alkoholista vagy (bocs) de egy láblógató lusta senki, akinek egy 15 négyzetméteres lelakott lyuk az otthona és minden vagyona. Vagy egy agresszív/számító állat. Apa is olyan tyúkot fogott ki a mostani párja előtt... Folyamatosan azon erőszakoskodott, hogy vegye el és legyen közös a lakás és hadd költözzön oda, de így az első pillanattól kezdve. Anya meg mindig itt adta fel az ismerkedést, mikor az adott pasasról kiderült, hogy minden este és reggel páleszt bont, meg konkrétan a ruháit sem tudja rendesen kimosni, vagy a fél fogsora rohad... És ő pl pont úgy vált el, hogy soha többé nem fog senkinek a szolgája lenni és aki nem fogadja el, vagy nem normális, amellől azonnal kötelet old, mondván "nekem is egy életem van, nem leszek senkinek a csicskája, eleget dolgoztam érte". Fura alakok vannak nagyon. De akad normális, csak el kell fogadni, hogy özvegy vagy elvált vagy elhagyta a férje, mert nem lehet gyereke, vagy ilyesmik. Szerintem ez az a kor, ahol ez tök normális és nem tartom értelmesneky ha valakinek azért nem kell a másik, mert pl volt egy korábbi házassága, vagy van két felnőtt fia/lánya...
2017. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként kétlem, hogy talál olyan nőt a mai világban, aki házicselédje lenne." Egyik barátnőm férje akkor sem volt hajlandó még a zoknit sem felszedni a földről, amikor munkanélküli volt egy évig.

Tesóm is mindent a barátnőjével végeztet el, pedig munkanélküli.

Csak azt nem értem, miután panaszkodnak, utána ugyanezek a nők néznek nagyot és szólnak meg, ha mondom, hogy az én barátom végez házimunkát.

Szóval sokszor a nők is generálják ezt.


Kérdésre. Nem értem magát a kérdést, miért kell általánosítani, nagyapám is egyedül élt, akárhányszor nyaraltam nála, a kisujjamat sem kellett mozdítanom.

Csinált sütit is. Már megint egy provokáló kérdés...

2017. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

50 évesen én is azt hittem valami komoly szerelemben élek, de tévedtem.

Arra még 10 évet kellett várni.

De mindig én végzem a több házimunkát. XD

2017. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!