Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Nálatok kik azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nálatok kik azok a férfiak, akik a barátzónába kerülnek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Akit kedvelek, de fizikailag nem vonzódom hozzá. Oda kerülne, de barát zóna nálam nem létezik. Barát az aki semmilyen vonzalmat nem érez irántam. Aki nem a szexualitás keretein belül gondolkodik rólam.

Ha kedvelem, de nem tudok vele többet elképzelni, az a fair ha ezt elmondom neki és megszakítom a kapcsolatot.

2017. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akik mellett előbb érzem magam anyának, nővérének vagy felnőttnek egy gyerekhez képest, mint nőnek. Aki olyan kis husimusi, emberileg aranyos, de valamiért a férfiszerep nem megy neki, ebből adódóan nem mozgat meg bennem semmit. Aki azért nem vonz, mert bunk vagy idegbajos, azt meg barátnak se.
2017. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy nálam is az kerül barátzónába, aki akar a barátom lenni. Én elmondom, mit tudok nyújtani kettőnk kapcsolatában (szerelmet, vonzalmat és szexet nem), ő meg eldönti, hogy így is jóban leszünk és jó társaság vagyok, vagy inkább hagy. Sok fiú barátom van, ők nem így lettek azok. Akik így lettek, azok sajnos nem akartak tudomást venni arról, hogy hol egy barátság határa...
2017. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Akik nem elég jóképűek,azok kerülnek barátzónába,hiába van az embernek átlagos külsővel ugyan olyan személyisége,mint a jóképűnek barátzónába kerül.
2017. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Akit emberileg kedvelek, de párkapcsolatot nem akarok vele. Meglepő, nem? :)
2017. dec. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akikkel jól érzem magam, de nem vonzódok hozzájuk.

Ez lehet azért, mert nem tartom vonzónak, vagy azért mert megkedveltem és ebből kifolyólag már besoroltam őt barátnak.

Számomra a barátságból szerelem effektus túl morbid.

2017. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha barátzóna alatt azt érted, hogy az illető fizikailag vonzódik hozzám (én viszont őhozzá nem), és azért fogadná el a pusztán jóbaráti pozíciót, hogy a közelemben lehessen, és titokban csorgathassa rám a nyálát, akkor elmondom, hogy nálam ez kizárt. Nagyon érzékenyek az antennáim, és nincs szükségem kívülről jövő önbizalominjekcióra sem, ezért én az ilyen "kétértelmű" helyzetet egyszerűen nem tűrném el.
2017. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Passz még nem volt barátom
2017. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A férfiak "rakják be" magukat barátzónába, nem a nők őket. Ha egy férfi többet akar egy nőtől mint barátság, és a dolog viszonzatlan, akkor legyen benne annyi büszkeség, hogy nem lohol a nő után, és nem ajánlja fel neki a barátságát, hogy aztán meg sírjon a barátzóna miatt. Ez szerintem a nők bizalmával való visszaélés is.(Ez a nemeket megfordítva is így van.)


Ezer oka lehet annak, hogy egy nő nem akar összejönni egy férfival, de szerintem leginkább az, hogy emberileg nagyon szimpatikusnak találja, de közben férfiként nem tetszik neki, nem vonzza szexuálisan és hasonlók.

2017. dec. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!