Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akit egyszer már barátzónába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit egyszer már barátzónába tettek, van rá esély, hogy kikerül onnan? Illetve van itt olyan akivel történt hasonló, és később mégis összejött a dolog? 20/l

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Eddig nem sajnos.
2017. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Én egy lány barátommal eljátszottam amit Rachel és Ross a Jóbarátokban. Amikor ő lett szerelmes belém, akkor én nem ér éreztem semmit, amikor én lettem belé addigra már mással járt, és túltette magát rajtam.


Amire ki akarok lyukadni, hogy simán leszel évek múltával hirtelen szerelmes az ellenkező nemű barátodba.

2017. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Éron91 ***** válasza:
100%
Ritka eset, főleg akkor történhet ilyen ha a másik félnek lesz valakije vagy kilép az életéből és nagy űrt hagy maga után. Ilyenkor előfordulhat hogy annyira hiányzik,hogy rájön nem tud nélküle élni,de nagyon kell vigyázzni hogy ilyenkor amikor eljön ez a pont nem szabad beérni egy kisujjal. Tehát ha a másik fél elkezd nyitni felénk akkor kicsit játszani kell az elérhetetlent és húzni az időt,nem az első adandó alkalommal ugrani. Sokan elkövetik ezt a hibát és ilyenkor rájön a másik hogy jajj mégsem kell. Pár hétig hagyni kell ebben az állapotban hogy eljusson arra a szintre hogy megőrüljön értünk,és szigorúan randi miatt találkoztok a következő alkalommal. Én javaslom ha összejön a találkozó akkor egy csókkal indítani és azonnal megfogni a kezét. Legalább kiderül mi a helyzet és így biztosan nem tud tovább a barátzónában tartani. Fontos ha eljön ez a pillanat minden porcikáddal és tetteddel azt kell mutatnod hogy párja vagy és nem vagy többet a meleg barátja. Nem szabad hagyni hogy elinduljon visszafelé a helyzet,tehát ha az első randi sikeres volt akkor onnatól minden találkozón éreztetni kell milyen szerepet játszunk a másik életében. Csókkal köszönni és úgy elválni, közben is tettekkel szavakkal mindenképp azt kifejezni hogy ki is ő nekünk. Így nem lesz félreértés. Ha pedig a másik félnek ez nem tetszik,elhúzza magát vagy pedig mellébeszél akkor mégsem így gondolja. Ilyen egyszerű,ki lehet törni ebből a szituációból,sőt többen kitörhetnének mint ahányan kitörnek csak sokan elszúrják az esélyüket vagy csak épp nem veszik észre.
2017. nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, annyival még kiegészíteném, hogy lány vagyok és engem tettek a barátzónába. :D
2017. nov. 29. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan szinten jött csak össze a dolog, hogy többször csókolóztunk, ő hülyített, én totál elhittem, baromira örültem, pedig csak szórakozott. De igazából meglepődni nem lepődtem meg, ő ilyen tipikus "fuckboy" volt. Végül ráment a barátságunk, mert miután rájöttem, hogy csak szórakozik nem beszéltünk kb egy hónapig, majd mivel vannak közös barátaink, egy szülinapi buliban találkoztunk, és úgy kezdett flörtölni, hogy mellette állt a tök részeg barátnője... Sokkal jobb lett volna, ha megmaradunk barátnak, akkor pont nem érdekeltek volna a kalandjai
2017. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Van egy erősebb zóna a baratsagzonanal. A Fuck off zone
2017. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "barátzóna" mennyiben tér el a "szerelemzónától"...? Nem egy és ugyanaz a kettő véletlenül...?
2017. dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is jártam már úgy, hogy az évek óta nagyon jó ismerős pasi (ha nem is barát), egyszer csak elhívott randizni, majd újra és újra, más, személyesebb dolgokról is beszélt, én visszautasítottam.

Aztán feladta, kevesebbet keresett, és nekem meg hiányzott.

Próbáltam vele újra elkezdeni ezt a dolgot, de már nem úgy közelített.

Utólag sajnálom, hogy akkor elutasítottam.


Hátha nálad is rájön érte a pasi, csak mielőbb :-)


N

2017. dec. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva,ha nekem valaki csak barát,és elejétől fogva nincs kémia,akkor megette a fene az egészet.Szerintem ez a legtöbb férfinál is így működik.Szóval ha elfogadsz egy tanácsot,szerintem ne fuss felesleges köröket!Akinek kellesz,az megtalál.
2017. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!