Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a rendes,...

Miért van az, hogy a rendes, normális, jó srácok szinte mindig a barátzónába kerülnek?

Figyelt kérdés
Igaz, sokan feltették már ezt a kérdést, de nem találtam még számomra jó választ erre!

2015. jan. 31. 23:50
1 2 3
 1/21 The Guard ***** válasza:
Lány vagy???
2015. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Valaki ismerkedni?:*

2015. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet.... de nálam biztosan nem kerülne barátzónába egy ilyen fiú. :)
2015. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
ezt egy lány is feltehetné....
2015. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
én tudom: mert benyalnak a nőnek, pont azért, mert azt hiszik, ezzel imponálnak, miközben a nők logikája fordítottan működik. Minél inkább benyalsz nekik, azt szűrik le, hogy sikertelen vagy a nőknél, és ezért van szükséged arra, h benyalj. A legtöbb ilyen srác papucs, pincsi kutya és azt lesik, mikor teljesíthetik a lányk kívánságait. Ez nem jön be a lányoknak. Kell az erő egy férfiből és az, hogy kb szarsz a nő hü.lyeségeire, ergo nálad a gyeplő. Ettől még nem kell parasztnak lenned, de ne ugorj rá minden szarra, amit eléd dob a nő. Azt kell érezze a nő, hogy te tökéletes életet élsz nélküle is. Ekkor kezd betapadni, mint a gumi az aszfalton.
2015. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
# 4 mindegy, hogy ki teszi fel ugyanezt a kérdést
2015. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

A számodra jó válasz keresése ostobaság. Az igazság simán lehet neked nem tetsző, vagy érthetetlen.

A kérdésre a válasz a dominanciában, illetve annak hiányában keresendő.

2015. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

En is ilyen voltam es visszatekintve tenyleg unalmas voltam es kiszamitható,befolyasolható. Pincsi.

Ugyanaz az ember vagyok most is csak sokkal jobban adom el magam.

Csipkelődes,odaszologatas,kis cinizmus,flegmasag es teljesen mas az eredmeny.

Ez dominansabb viselkedes.

2015. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akik "érdeklődnek" a nemem iránt: pasi vagyok.
2015. febr. 1. 00:08
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

Mert a nők a bunkókat és hazudozókat szeretik manapság,ennyi.Kivétel nem tudom létezik-e,valahol biztos,de én még soha nem találkoztam olyannal...

23/F

2015. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!