Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerjem meg a kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg a kiszemelt hölgyet? Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tetszik egy lány... Rengeteget agyaltam, hogy írjak-e neki vagy sem. Sajnos, nagyon bátortalan vagyok a nőkkel szemben. Ezt még tetőzte az, hogy a lányról szinte semmit sem tudok, pl., hogy van-e barátja van sem. Készítettem egy ál face adatlapot. Írtam neki, aztán az egyik levelemre mindössze annyit reagált, hogy küldött egy smiley-t. Utána még írtam neki, aztán letiltott. Igazából első körben csak annyit szerettem volna tudni, hogy van-e barátja vagy sem, de ugye ez nem derült ki. Tudom gyerekes dolog, hogy ál face adatlappal írtam neki, de nem szerettem volna magamnak és neki sem bajt azzal, hogy ráírogatok. Így meg legalább én titokban maradok.
2017. dec. 24. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Temesd el. Már áll profilra is leszar. nyilván látta hogy most regisztrált fiók. De meg sem akarta tudni hogy ki vagy... nem ismerkedő hajlam facebookon.
2017. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hamar kiderül, ha egy kamu profilt alkalmaz valaki. Egyrészt látszik, hogy abszolút semmi nincs a profilon, se poszt, se kedvelt dolgok, és gondolom profilképed sem volt, meg egyéb mappák sem. Ráadásul egy "vadidegen" írt rá a lányra, és azt senki sem szereti, ha egy személytelen idegen a magánéletünkről érdeklődik. Normális, hogy letiltott.


A szerelem kockázatttal jár, mint az életben szinte minden. Vállald a kockázatot, vagy a sikerre sem lesz esélyed.

2017. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"Utána még írtam neki, aztán letiltott."


Ugyanezt megtette volna az eredeti FB profiloddal is. Az ilyen esetekre azt szoktam mondani, hogy a cél szentesíti az eszközt. Jól tetted, hogy kamuprofilról írtál rá, így legalább kiderült, hogy szarba se nézné az igazi személyiségedet sem.

2017. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!