Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire számít az, hogy ha a kiszemelt lány "gazdagabb" családból származik?

Figyelt kérdés

Sok pasi, aki nekem tetszik szinte nem is mer felém közeledni, vagy pedig az ismerkedés folyamán azt mondják, hogy "én nem tudnám neked azt a színvonalat megadni, amiben élsz"...


már kb 3 éve nincs pasim, még csak alkalmi sem... ez az idő alatt 2 sráccal próbáltam komolyabb kapcsolatot teremteni és nagyjából mind a kettő ilyen, vagy legalábbis hasonló választ adott...


miért van ez?


2017. aug. 14. 22:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Vannak fenntartásaim, jártam már vállalkozó, főnök lányával. Nem amiatt vannak kétségeim, mint amiket leírtál.
2017. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

én az átlagnál sokkal jobban keresek de ez nekem nem számit hogy a lány milyen családból való.

Megjegyzem ez akkor sem számított nekem semmit amikor még nem volt semmim. Szóval itt inkább személyi probléma lehet szerintem bár nem ismerlek szóval így érdemi választ nem tudok adni

2017. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem negatív lenne, még akkor is ha én is jómódú vagyok. Mindig sokkal jobb egy nőt a szegényebb kategóriából felhőzni a szintemre, mert akkor boldogabb lesz és ez rám is kihat. De ha egy csajnak alapvetően a segge alá tett mindent apuci, akkor már valszeg minden jóhoz hozzászokott, mindenféle energiabefektetés nélkül. Az ilyen csajok általában sokkal lustábbak és sokkal elégedetlenebbek és sokkal negatívabbak a kelleténél.
2017. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
tök átlagos az anyagi helyzetem mindegy mindennek van előnye hátránya
2017. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Na de a lánynak van pénze vagy apucinak? Ez nem mindegy!
2017. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

Ugyan úgy légszomjam van, ha beleül az arcomba.

31/f

2017. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%

Természetesen apucinak van pénze, mert egy nő qrválkodások kívül nem sokra képes amivel nagy pénzt lehetne kaszálni. Hány szoftverfejlesztőt vagy villamosmérnököt láttál aki nő? Vagy vegyünk nőiesebb szakmákat, hány jó ügyvédet láttál aki nő? Én csak férfiakat ismerek akik gazdag ügyvédek, pedig a jogi egyetemisták 70%-a nő! Továbbá hány gazdag sebész orvost ismersz, aki nő? Én sem ismerek egyet sem...


Ezért vannak előítéleteim a pénzes nőkkel szemben, mert a pénzzel önmagában véve semmi baj nincsen, ha az illető magának teremtette meg, becsületes munkával.

De a magyar nők legtöbbjére ez nem igaz, csak apuci vagyonos és munka nélkül megkapott mindent, ami már komoly személyiség defektet von maga után.

Amiért nem te dolgozol meg, mégis megkapsz, az roncsolja a személyiségedet, ezt minden szakmai forrás elismeri a világ minden tájáról.

2017. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
és belemegy az öklözőzsír a szádba
2017. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Neeem. Az öklözőzsír máshoz kell.

31/f

2017. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Hat, en jogi vezeto vagyok egy cegnel... es no vagyok:-)
2017. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!