Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna ha egy kiszemelt nőről kiderülne hogy szerepelt fürdőruhában egy külföldi klipben?

Figyelt kérdés
Pár másodpercről van szó egyébként, és ráadásul napszemüvegben.
2017. nov. 17. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így első hangzásra elég jelentéktelennek tűnik, ha ennyire érdekel akkor gondolom csináltál benne valami olyasmit is ami kevésbé passzolna egy ártatlan kislányhoz.


Mivel ezt a klippet gondolom már úgyis több ezren megnézték meg úgy is publikus rakhatnál nekünk róla linket, úgy könnyebb lenne véleményezni.

2017. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem maga a tény, hanem inkább a lehetséges okai.
2017. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Néha komolyan meglepnek a kérdések. Már bocs, de vagy te vagy bolond, vagy tényleg létezik jópár gyerek a korosztályodban akit ez zavar, akkor ők a bolondok.


Konkrétan engem az se zavarna, ha csak napszeművegben szerepeltél volna. Imponálni se nagyon imponálna, de érdekességnek nagyon jó.

2017. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2: Oké, nem a kérdező a bolond.
2017. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az se zavarna, ha meztelenul, ha a jo izles hatarain belul maradt a dolog. Nem ertem honnan jon, hogy az embernek szegyellnie kellene a testet es allandoan eltakarni ruhakkal. Termeszetes dolog.
2017. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak személyiség számít.
2017. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én meg pár éve a tv2 híradójában voltam vágókép - aznap dőlt meg az országos melegrekord:)


(fagyit) nyaltam egy szökőkútnál.


egy pasim sem csinált ebből gondot.

2017. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1-es akkor is max pmben
2017. nov. 17. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!