Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért vannak kiakadva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért vannak kiakadva, hogy a lányok csak számukra jól kinéző pasikkal akarnak járni/szexelni, amikor ők sem jönnek össze számukra csúnya lánnyal?

Figyelt kérdés
Itt sírnak mindig, hogy azok a szemét nők csak jó pasikkal állnak szóba, na de ezek a szemét nők mind gyönyörűek és tökéletesek. Egy átlagos vagy csúnyább lányra rá se néznek. A nőktől elvárják, hogy ők ne nézzék a külsőt, de ők még felszínesebbek is...
2017. dec. 25. 20:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Van ilyen. Ő dolguk, hagyd őket, hogy mérgezzék saját magukat a hülyeségükkel, foglalkozz azokkall, akik normálisak és nem itt sírnak.
2017. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
59%
Mert egy átlag fiú 10-ből mondjuk 6-7 lányt talál számára jól kinézőnek, egy lány 10 fiúból meg 1-2-t.
2017. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
37%
#2: Tökéletesen így van!
2017. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
72%
Átlagos és csúnyább nők is kb. leprásnak néznek,és kinevetnek hogy mit akarok én tőlük... szóval vicces ez. :D
2017. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

Mind a két nem egyformán felszínes. Annyi a különbség, hogy a férfiak lefeküdni azért le szoktak olyanokkal is akik annyira nem jönnek be nekik, de a szájuk és a puncijuk tűzoltásra megfelelő.


Én épp nem vagyok ilyen, de tudom, hogy sokan így vannak ezzel. Nem szép, meg nem akarnak tőle sokat, de pár menetre jó. "Egy patront megér." szokták mondani. Így azok a lányok is szexhez jutnak akiknek nincsenek kimagasló adottságaik.


A nem kimondottan jó srácok már nem járnak ilyen jól szex terén. Tudniillik a csajoknál nem jellemző az, hogy olyannal feküdjenek le aki nem igazán jön be nekik. Náluk nincs ilyen, hogy egy menetet megér, nem túl jóképű, de biztos jó farka van vagy jól tudhat nyalni.


Ezt érdemes átgondolni!

2017. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
76%

De ha mindenki utálja a rondákat, akkor nem lenmne humánusabb fiatalkorukban eutanáziában részesíteni az összeset? Igaz akkor legkésőbb 2006 óta nem lenne miniszterelnökünk, mert se Viki se Feri nem volt szép soha. Meg túl sok lenne a halott... Bár az örök életre járó megbélyegzés és az undor ami mások arcán tükröződik a ronda ember látványától sokkal nagyobb kínzás, mint egy pici injekció, ami nem max. egy szúnyogcsípés erejű.


Kegyetlen, közönyös és rideg világ ez amiben élni vagyunk kénytelenek.

2017. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%
Mert gyűlölik, hogy van a nőknek döntési lehetőségük.
2017. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
55%
Egy átlagos vagy csúnyább lányra rá se néznek. Szerinted. Soha nem próbálkoztam szép lányoknál,mert azoknál labdába sem rughatok. Az átlagosoknál is hiába próbálkoztam.Ennyit erről. Meg ahogy írták,amíg egy férfinak 10-ből 6-7 nő jó lenne kapcsolatra,addig egy nőnek,még egy csúnyának is 10-ből csak 1-2 férfi felel meg.
2017. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
44%

#7


Pontosabban csak nekik van. Ez lényegi különbség. Másik oldalon az "eszi vagy nem eszi" a nagyszerű "választási" lehetőség, ami kb. olyan erejű, mint mikor a halálraítélt vűálaszthat a golyó és a kötél között.

2017. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
31%

8. Ecetes, hát azért Vikinek meg Ferkónak is van felesége szóval itt valami nem stimmel hogy nem jut nő soha a rondának. Mondjuk az eutanázia jó ötlet de ki dönti el ki a ronda ? Lenne valami női zsűri aki kis táblákkal szavazna és ha nem éri el a határpontot akkor pápá?


Szerintem legyen önkéntes eutanázia ,orvosi kíméletes,ne már a kötélen lógatást kelljen választani kis sámlival ,ahogy manapság megy ez..ha a háziállatokat le lehet oltani ha nem tenyészthetők ,az emberek miért ne dönthetnének? Jogos.

2017. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!