Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Zavarna titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna titeket, hogy a nő teltebb?

Figyelt kérdés

A kérdés a következő.

A nő fogyott 25+kg-ot.

Sajnos a rendszeres edzés mellett sem úgy állnak a dolgok ahogy kell. Aki sokat fogyott, ugye a bőre, melle megsínyli a dolgokat.

Mennyire lennétek elfogadóak, ha ruhában igazán dekoratív, illetve vidám és nagyon jó kisugárzása van.


F



2017. dec. 26. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha életmódváltásba fogott és tartósan tudja ezt csinálni, akkor nem. Amúgy a volt gimis töritanárnőm is töltött galamb, alacsony is, de szép arcú és nagyon jó kisugárzású nő, tehát meg tudnám kívánni.
2017. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen teljes életmód váltás. Nagyon oda figyel magára. Illetve az étkezésre és az edzésre.
2017. dec. 26. 19:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, de teltebb és teltebb között is van ám különbség.
2017. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Rendben van,hogy azt illik mondani erre,hogy nem,de azért mivel ez VIZUÁLIS kérdés,elég nehéz vizuális inger nélkül válaszolni rá.Magyarán mutass képet,hogy kb milyen típusú megereszkedett,lógó bőrről van szó,mert így nagyon szépen elbeszélhetünk a semmiről.


Én lógó bőrről ilyen képeket találtam,és nem hiszem el,hogy ez nem zavarna senkit:


[link]

2017. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

Inkább ilyesmi.

Segíteni szeretnék neki, hogy el fogadja magát. De már nem fogad el semmit.

Az önbizalma nulla.

2017. dec. 26. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Persze, hogy zavar. Le fog pontozni a női brigád, de nem érdekel. Ha egy pasi nem kigyúrt, de küzd érte, és neked a kigyúrt jön be, összejössz vele? Ha gazdag pasit akarsz, de még csak tanul/gyakornok/most indítja a vállalkozását, összejössz vele? Persze, hogy nem. Az utóbbit magamon tapasztaltam. Persze most, hogy bejött az élet, már mindjárt más... De egy fél éve még kerültek, mert nem tudtam mit felmutatni huszon akárhány évesen.

Szóval nem. A vékony nők jönnek be.

2017. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le. Mindenki ízlése más. Neked ők jönnek be. Ennyi.

Ezen nem kell senkinek sem hisztizni.

2017. dec. 26. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz fába vágtad a fejszéd. Szerintem érzékeltesd vele,hogy ez az állapot még mindig jobb,mint a régi (plusz 25 kilóval). Nem ő az egyetlen lány,akinek ilyen problémái vannak,és másoknak sokkal durvább. Emelje ki azokat a testrészeit,amik szépek. Egyébként volt régen egy csajom,akinek a hasán volt egy kis úszógumi,ő például olyan szexi fehérneműben volt néha,ami a hasát így eltakarta,de a többit nem.Nem tudom mi ennek a neve,a nők jobban értenek ehhez. De szex közben egész jó volt. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2017. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Nincs ennek a történetnek egy arany középutas megoldása?

Mondjuk visszahízik 8-10 kilót. Nem lesz kövér, de visszanyeri a melle, bőre a feszességét valamennyire.

Nálunk is így volt, sok fogyás után lógó lapos mell, ráncos has. De +5 kiló után lett szép formás mell, kicsit nagyobb, de mégis kívánatosabb has.

2017. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

életem egyik legszörnyűbb egyéjszakása kapcsolódik egy ilyen élményhez.

felcsíptem egy csajt,aztán amikor benyúltam a nagy cicihez nem az fogadott amit vártam.

majd megláttam a hasát,derekát...

a lényeg hogy mondta,hogy nemrégen fogyott 30 kilót.

nagyon becsapva éreztem magam,le is lankadt,mert ruha nélkül kb fojt a nő.

szóval nem igazán vagyok elfogadó,többet nem is hívtam.

2017. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!