Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna ha egy nő izmosabb lenne nálatok, és már nem tudnátok rá potenciális párként tekinteni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem zavarna ha őt nem.
2017. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Az zavarna, ha izmos. De az nem zavarna, hogy nem tudnék rá potenciális párként tekinteni, hiszen ha nem jön be, akkor nem is érdekel maga a nő sem.
2017. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ezt nem így értettem :D


tehát ha egy nő izmosabb mint ti akkor már ne mis jöhet szóba nálatok párként, mert nem tetszik?

2017. nov. 9. 20:17
 4/16 anonim ***** válasza:
nem tetszene
2017. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha létezik a külsőre izmos, belső terén pedig érzékeny, finom, nőies, érzékeny kategória, akkor én tudnék rá potenciális partnerként tekinteni. Érdekes kettősség lenne, birizgálná a fantáziámat.
2017. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be az izmos csajok
2017. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem bejönnek az izmos nők, bár nálam nem nehéz annak lenni, mert egészségügyi okokból sajnos vékony vagyok :D De remélhetőleg változik ez még.

De legalább nálam magasabb tuti nem lenne.


26/F

2017. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
zavarna de én egy izomkolosszus vagyok
2017. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát ha nálam izmosabb akkor inkább nézne ki férfinak mint nőnek :DD

szóval nem tetszene

2017. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én X kiló vagyok, és tudom, hogy nálam csak nagyobb súlyú, ezáltal izmosabbak is a nők, tehát nem zavarna.
2017. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!