Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy valaki huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki huszonévesen már annyi szerelmi csalódáson esik át, hogy onnantól csak élete végéig kihasználja a másik nemet?

Figyelt kérdés
Akár testileg, akár anyagilag
2017. dec. 27. 07:54
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én rengeteg csalódáson és bántáson estem át és mégse tenném meg szándékosan mással azt, hogy kihasználtam és bántsam. Miért lenne nekem attól jobb, hogy egy lány/nőt megbántok aki még csak lehet, hogy nem is ismeri azt a másik lányt/nőt aki engem bántott. Logikátlan hülyeség.. és elég elmebeteg viselkedésről tanúskodik aki ilyeneket csinál.
2017. dec. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé szánalmas és önző egy viselkedés, aki ilyet mer egy ártatlan emberrel megcsinálni, aki semmiről se tehet.


Fel kéne dolgozni a múltban ért sérelmeket és tanulni a hibából.

Ami nem öl meg az megerősít.


Miért lett annyi szerelmi csalódás? Te tehetsz arról, ha hagytad magad kihasználni. Te is ugyanolyan hibás vagy, mint a másik, ha tönkre ment a kapcsolatotok, mert nem tettetek meg napi szinten mindent, hogy az működőképes legyen.

2017. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak, aki kihasználja a másik nemet, a múltbeli csalódások csak ürügyül szolgálnak. Az ilyen embernek a jellemével lehet a baj.
2017. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

A magam esetében sehogy sem tudom elképzelni... Engem nagyon sokat bántottak az emberek még iskolás koromban, nem egy csalódáson is túl vagyok, de nem érzek semmiféle haragot vagy bosszúvágyat mások iránt. Elmúlt, ők eltűntek az életemből, talán azóta meg is változtak, ahogy én, akiket pedig újonnan megismerek, nem szeretnék a csalódásaim nyomával megátkozni.:)) Sokat fejlődtem és erősödtem a sok rossz miatt és sokkal megértőbb, határozottabb lány lettem szerintem, aki inkább csak érzékenyebben észreveszi azokat a helyzeteket, amiből távozni kell és azokat a dolgokat, amikkel egyszerűen nem kell foglalkozni. Számomra az örömet és az elégedettséget magammal pont az adja, hogy azok felé fordulok, akikkel jó lenni és időt tölteni. Akikkel nem, azoknak a megjegyzéseit nem igazán veszem fel. Megtanultam magamnak megmagyarázni, hogy ők miért olyanok és elfogadom azt is, ha valaki elutasít vagy nem kedvel. Nem értem, hogy itt ennyien hogy tudtok komplett nemeket gyűlölni és bosszút állni mások miatt idegeneken, mikor sokkal egyszerűbb dolgotok lenne egyszerűen csak észrevenni, hogy mire kell azonnal magasról potyogtatni és más felé fordulni, ami örömet okoz, akár élő, akár élettelen.😊


Szerintem az ilyen emberek amellett, hogy sokakat megbántanak, leginkább a saját életüket teszik tönkre. Csak amíg fűt az indulat, addig úgy tűnik, megéri..

2017. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Áfonya, még mindig finom vagy! 🙃
2017. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam ősszel egy lánnyal, hogy igen. Ki is használt(anyagilag, bárcsak testileg használt volna ki...), beszélt is a csalódásairól. De mint kiderült nárcisztikus személyiségzavara van.
2017. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezzel a szöveggel csak felmentést keres a tettei alól.

Mert nem ő a hibás, hanem a csúnya gonosz mások, akik miatt sok csalódás érte, így ő most azt tehet amit akar, nincs felelőssége a dologban.

2017. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudnám megtenni.

Akinek egy csepp lelkiismerete van nem tesz ilyet. Nem gondolnám, hogy ez járható út. Még azt sem tudnám bántani, aki egyszer át vert. Ez az ő szegénységi bizonyítványa. Tanulok belőle. Felmérem a terepet, mit hol rontottam el, tovább lépek.

2017. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

Ja, vannak ilyen beszari,gyáva gyenge jellemek, igen :D


"Képtelen vagyok szeretni, mert a gimis bálon Emese megcsalt a focicsapat kapitányával én meg csak kispados voltam" fogdbe a szád peti, s-ggfej vagy ígyis úgyis :D

2017. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!