Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-asok. Szerintetek jobb egyedül lenni ebben a korban, tanulni (egyetemre járni), több munkát vállalni, sokat sportolni, kiélni agát az embernek hobbiban és nem gondolni a másik nemre? Mert úgyis vagy válás, elhidegülés, megcsalás, stb.

Figyelt kérdés
A kapcsolatok vége. Plusz 40 esként meg a kapuzárási pánik-
2017. nov. 22. 16:54
 1/10 A kérdező kommentje:
A környezetemben a legtöbb 30-as, 40 -esnek a kapcsolata romokban van, vagy már nem alszanak együtt, nincs testi érintkezés köztük. Ritka amelyik jó kapcsolat.
2017. nov. 22. 16:56
 2/10 anonim ***** válasza:

Sokaknak kell az, hogy vagy egy jó kapcsolattal, vagy teljes lemondással lezárják ezt a párkeresés témát... De én együtt tudok élni azzal a bizonytalansággal, hogy nyitva hagyom ezt a kérdést.


Én minden másra koncentrálok, mert azt kifizetődőbbnek érzem, mint a másik nem tökéletesen hozzám illő tagját hajszolni. Ezt kortól függetlenül így érezném. Épp emiatt, mivel alapvetően hatékonynak és boldognak érzem magam így is az életemben, nyitott vagyok ugyan kapcsolatra, de több türelmem van arra, hogy alaposan kiismerjem a másikat, ha úgy adódik, és felmérjem, hogy alkalmas-e arra, hogy foglalkozzak vele komolyabban. Soha nem volt és soha nem is lesz a párkeresés első helyen az életemben. Ha jön olyan, akiben tudok bízni és akivel akarok tervezni, az ajtó nyitva. Ha nem, akkor meg addig sem keseregtem minden más örömforrást mellőzve és elhanyagolva mindazt, aminek még érdemes élni.

2017. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Amit írsz, az alapján ez inkább menekülés, de lehet kiélésnek is mondani, vagy felkészülésnek. Úgy tünik elkeseredett vagy kérdező...


Mások kapcsolata azért olyan amilyen, mert nem szeretik, nem becsülik meg egymást.

2017. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem elkeseredettség, hanem jogos. Mert ezt látom, tapasztalom és hallom.
2017. nov. 22. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát nem elkeseredettség. Ha így racionálisan el tudod dönteni, hogy ignorálod az egész kapcsolatosdit, és képes vagy boldog lenni így, akkor tedd. Viszont én láttam több 30-ast, 40-est akik meg tök jól egymásra találtak, és működik nekik. A tendencia nem jelent semmit.
2017. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És mi lesz 50-60-70-80-90-esként?
2017. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármit csinálsz,akármivel táblázod be a mindennapjaid stb,akkor is lesz egy hiányérzeted,h valaki melletted legyen. Én nem mondanám,hogy ez társfüggőséget jelentene. Az ember alapból igényli,hogy legyen párkapcsolata.Nagyon ritka,aki nem. A legtöbben szeretnének és vannak akik néhány kudarc,vagy előítélet alapján mondják hogy ááá nekik nincs szükségük rá,de csak kamu.
2017. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 20-as éveim elejétől mindig kapcsolatban voltam, emellett diplomát szereztem, dolgoztam, sportolok, van hobbim és 3 nyelven beszélek. Miért lenne egy párkapcsolat mindennek az akadálya? A férjemnek is 20 éves korától mindig volt komoly kapcsolata, van diplomája, jó szakmája, nyelveket beszél, munkája mellett saját vállalkozása. Van közösen vásárolt szép kertes házunk. Egyikünk sem érzi úgy, hogy kimaradt volna valami az életéből. Együtt költöztünk külföldre és valósítottuk meg az álmainkat.
2017. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy érzem, h az ember társas lény, ha átmenetileg nem akarsz az vagy vmitől félelem, vagy kalandozni tapasztalatszerzést akarsz. Aza baj, h negatív kapcsolatokra fókuszálsz, és általánosítasz. Ott vágod át magad, h azt hiszed van tökéletes kapcsolat. -nincs, mindehol vannak viták, nem egyet értések, megbántások, csak ahol sok helyen ezek regenerálódnak lelkileg, nehézségek is mindig adódnak, kockázat is mindig lehet h talák jobbat, megcsalhat. Ha ezt nem vállalod be, akkor nem is lesz normális kapcsolatod.

Pozitív hitrendszerrel állj hozzá, h majd úgy irányítjátok a kapcsolatot, h az mindig megújuljon.

2017. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 30-as, de még csak 20-as se egyenlőre, de én egyetértek.
2017. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!