Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha huszonévesen sok férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonévesen sok férfivel van dolgom és volt futókalandom is, sosem lehetek már alkalmas komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Az egyik hosszú kapcsolatom (2 év) után annyira elfáradtam a kapcsolatban, hogy nagyon örültem a szabadságnak, jó érzés volt a kapcsolatunkon való stresszelés (mindig azzal, fenyegetett, hogy szakít, meg mondogatta, hogy nem tudja, mi legyen) után fantasztikus volt gyomorideg nélkül úgy felébredni, hogy nincs miért aggódni. Azóta nem volt párkapcsolatom, mert alaposan megválogatom, lelkileg kit engedek közel és kiben bízom, de eltelt 3 év engem meg vonzott a kíváncsiság, hogy milyen lehet más férfiakkal, milyen lehet kapcsolaton kívül... Meg kívántam is a szexet.


Nem történt semmi "extra", csak mindketten jól éreztük magunkat, mint két szingli és minden le lett tisztázva előre, volt, hogy pár hónap ismeretség után, volt, hogy a második randin. Ilyenből előfordult 10... Nem bánom egyiket sem, viszont annyira erősek az előítéletek a nőkkel szemben, hogy nem tudom, mire számíthatok.


Hazudni nem akarnék a páromnak, ha lesz majd és ez előjönne köztünk témaként, de azt sem akarom, hogy ez alapján megítéljenek. Nem lettem ettől sem ócskább, sem rosszabb, sem tisztességtelenebb ember, semmi szükségem arra, hogy ezért ítéljenek el, vagy hívjanak "rongynak".


Szerintetek?


2017. dec. 22. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően lesz ellened egy ítélet, de sok olyan férfi van, akit nem érdekel
2017. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem simán találhatsz komoly kapcsolatot, elég sokan vannak, akiket nem érdekel a párjuk előélete.
2017. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sok férfi olyan, hogy nem érdekli a " múltad". Van viszont nem is kevés, akinek ez nem tetszene. Viszont az őszinteség mindennél fontosabb... kérdés, hogy melyik típussal hoz össze a sors.
2017. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor olyat kell találnod, akit ez nem zavar. Hol a kérdés?
2017. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nos szerintem is lehet még komoly kapcsolatod ha te is akarod . Rajtad múlik. Normális pasit kell hogy találj. Remèlhetőleg a tapasztalatok melett az emberismereted is fejlődött. Másrészt ami fontos: "nincsen rózsa tövis nélkűl" minden kapcsolatban kell küzdeni valamiért. Mennyire akarsz küzdeni, vagy akarsz nyugodt szingli életet élni.

Bár a pletykákra normális pasi nem ad! De, azért a rosszakarókat épìtsd le a környezetedből. Nehogy a kalandozasaidat másképp adják elő!

2017. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem semmi nincs ebben. Azzal vannak komoly bajok (akár szexel, akár nem), aki valamit mások miatt tesz vagy nem tesz. És hány trófeahajhász szajha pasi van, meg hány álkonzervatív nő, aki csak azért nem csinálja, hogy ne legyen megszólva, meg csak azért megy bele egy kapcsoaltba, mert ott "szabad"...:D Na az gusztustalan, nem ez.
2017. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez már teljesen megszokott. Ha manapság dolgod van egy nővel, szinte kizárt, hogy ne legyen valami hasonló meredek múltja (tapasztalat sajnos), ezért a legjobb, ha egyszerűen már nem is foglalkozol az illető múltjával.
2017. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tul gyerekes kerdes. Szerinted egy 40 eves nonek milyen multja van?:D Aztan ok nem igazan aggodnak az ilyenen... szoval te se tedd (amellett amelyik faszi a multadat feszegeti, azt mar az elejen hajtsd el. Semmi koze nincs es nem is lesz hozza)
2017. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Ez olyan mint ha arra akarnál választ kapni, hogy a turkalobol jobb a ruha vagy a boltból?

Vagy bmw premium selection első tulajtól, vagy az agyonhasznált lada a 10ik rostás Rómeótól..


Nincs hangulatom most mocskolni téged mert elég jó napom van,de normális férfit csak úgy találsz ha titokban tartod. Ha az undor elsőre nem is jönne rám, de rossz szájíz biztos lenne ha rákérdezek és látom hogy itt bizony vannak gondok

2017. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Egy olyan emberrel, aki ilyen miatt értéktelennek és elhasználtnak gondol, tényleg akarnál közös jövőt?
2017. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!