Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szilveszteri bulin jött már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszteri bulin jött már valakinek össze kapcsolat? Érdemes ekkor próbálkozni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan volt ilyenre is példa a történelem során, de szerintem többször esett meg a "nem emlékszem kikkel dugtam tegnap este" effektus újév napján.
2017. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csomó lány rá van gerjedve, hogy legyen újévi csókja. Legtöbb házibulin az megy, hogy összecuppan mindenki, abból meg bármi lehet, ha utána elkezdtek beszélgetni/ismerkedni.
2017. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Pont így jöttünk össze 5 éve párommal. Annyi volt a különbség, hogy pont azért keltettem fel a figyelmét, mert nem hagytam, hogy teljesen idegen pasik fogdossanak stb. Szóval hogy volt tartásom. Abszolút nem úgy mentem oda, hogy na most nekem pasi kell meg éjféli csók. Semmi nem volt közöttünk, másnap kezdtünk el beszélgetni és találkoztunk. Párom ugyan így volt vele, éppen akkor akart lelépni, mikor engem meglátott. Aztán persze maradt.

Szóval egy lehetőséget sem szabad kihagyni. De soha nem szabad csak a csajozás/pasizás miatt elmenni egy buliba. Érezd jól magad, a kapcsolat nem minden. Én csupán szerencsés voltam, abban a bizonyos buliban a páromon kívül minden pasi nyomulós gyökér volt. Csak azt éreztem rajtuk, hogy bárki jó lenne aki nőnemű. Egy buli az esetek 99%-ában pont az az esemény, ahol nem fogom komolyan venni a vergődő, nyomulós kretének közeledésnek sem nevezhető csajozási módszereit.

2017. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, mert ki tudja, lehet hogy piával a fejében másképp érez az illető, és csak a pillanat hevében vonzódna hozzád, beleéled magad, aztán másnap józanul közölné, hogy valójában nem akar Téged, akkor van hatalmas kopp!
2017. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Esely van ra, de engem a rohogogorcs szokott elkapni az eroltetett probalkozasoktol. Persze, probalom visszatartani altalaban, amig arrebb megy a srac, max akkor nem, ha nagyon taplo. De amikor ilyeneket nyomnak, hogy "olyan farkam van hogy szetkurom vele a lukad" meg "ha nem jossz el velem, akkor csak vesztegeted itt a szepseged", akkor nagyon nehez nem kirohogni szerencsetleneket. Es volt ezeknel rosszabb is, de azt nem tudom ugy leirni, hogy a tragarsagszuro engedje..:D
2017. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"olyan farkam van hogy szetkurom vele a lukad"


Normális nő nem nevetgélne ezen, hanem pofánfújta volna az embert paprikaspray-el.

2017. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak azert nem kapott, mert ismerem es tudom, hogy a legynek sem artana, csak marha nagy pofaja lett az alkoholtol, es ugy gondolta, hogy ez jo szoveg lesz.
2017. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 éve volt egy csaj akibe nagyon szerelmes voltam, ő vele nem jöttem össze egy Szilveszteren sem, pedig jóba voltunk, de volt olyan közös szilveszterünk ahol összejött ő egy másik sráccal, és hozzáteszem ma már házasok, és van már gyerek is. Én Szilveszterkor egy csajjal sem jöttem össze, igaz volt olyan amikor az akkori csajommal szilvesztereztem akkor még jó hogy nem jött össze más csaj, mert akkor lett volna balhé. Viszont volt olyan Szilveszterem amikor igaz nem jött össze a csaj aki tetszett, de arra emlékszem hogy mint párkapcsolatot nem akart tőlem, de dugni azt viszont akart és tudom hogy éjfél után fél órával eljöttünk haza hozzám és az egész éjszakát végig szexeltük, kb hajnali fél 6 ig. Aztán akkor délután 13:00 kor ébredtünk. Szüleim már aludtak amikor hazavittem a csajt, de tudták hogy van vendégem mert reggel apám látta a szobám előtt a női csizmát amiről eltételezte hogy nem az enyém, meg az is elég feltűnő volt hogy egy idegen rózsaszín női kabát van ledobva a konyha asztalra. A lényeg hogy amikor felébredtünk a csajon ugye szoknya meg harisnya volt amikor eljött hozzánk. Na akkor adtam neki egy melegítőt hogy addig legyen abban, meg egy pólót, anyánék úgy terítettek ebédre hogy a csajnak is itt kell enni, nincs mellé duma. Aztán aznap egészen estig nálunk volt. Ő írt az apjának hogy hol van, meg hogy velem van. Mivel apja engem ismer mert ugye munkatársam volt így nem aggódott, mert tudta hogy nem akarok rosszat úgysem, elég jól ismert.
2017. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!