Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb bnőmnek van pasija...

A legjobb bnőmnek van pasija és mikor volt szilveszteri buli engem nem hívott meg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Süssél buktát
2016. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Figyelj velem is ez van. Mióta bartja lett a legjobb barátnőmnek, szó szerint le se sz.r engem. Nincs egy fél órája sem rám, pedig addig mindenhova együtt mentünk. Én teljesen megértem, hogy most kevesebb időt tudna velem tölteni, de ő konkrétan ügy csinál, mintha nem is léteznék. De ha valami kitalál, vagy a pasija nem ér rá, akkor ugorjak azonnal. Ez évente kb. 3-szor van. Megmondtam neki, hogy nem megyek, nem érek rá. Ha ő így, akkor én is. Nem vagyok a csicskása.

Szerintem nálatok is ez a helyzet. Menj el máshova, aztán, ha ő akar valamit, te is viselkedj így. Bár nehéz, én is többször bedőltem neki.

2016. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress igazi barátot.
2016. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És mikor összekapott a pasijaval vmin akkor is engem hívott meg mikor màr sokat balhéztak akkor hirtelen ragaszkodni kezdett !
2016. nov. 11. 22:15
 5/14 anonim válasza:
100%
Ugyanez volt szószerint! Amikor szakítottak pár hónapig megint jó volt neki, aztán kibékültek és kezdődött ugyanez. Csak nekem kevés barátom van amúgy is és kicsit nehéz neki nemet mondani. Engem akkor riaszt, amikor a pasija nem ér rá! És elvárja, hogy azonnal fussak, ha ő akar valamit. Most is meghívott egy kirándulásra, hogy menjek el vele, mert a pasija nem ér rá...
2016. nov. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked mindenben ilyen gyorsan vág az eszed? Ha mondok egy viccet, azon is 11 hónap múlva fogsz nevetni? Mert akkor ne csodálkozz, ha nem hívott meg.
2016. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó amit irtàl szóra sem meltatom !
2016. nov. 13. 13:31
 8/14 anonim ***** válasza:
:DD
2016. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mióta van neki. Nekem is volt ilyen legjobb barátnőm, vártam 1 hónapot, és minden rendbe jött. Ha régebb óta tart, szólj neki, de egy-két hónapig légy megértő. A szilveszteri buli furcsa. Sokan voltak, vagy kettesben a pasival? Az se mindegy.
2016. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy pontosan kik voltak de a csalàdtagjai az biztos de volt olyan hogy a pasijanak a haverjai is ott voltak egy főzésen akkor sem hívott!
2016. nov. 13. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!