Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony vagy sportos! Lényeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony vagy sportos! Lényeg hogy kövér ne legyen?

Figyelt kérdés

Több lány báràtnőm is van és mikor elfeldkeznek magukról egy jobb csevegésnél akkor elszokták szólni magukat. Szóval azért a nők többségének most a pálcika-magas férfiak jönnek be! De természetesen az izmos sincs kiszelektalva. Viszont a macisabbak még a tényleg dagadtak ázok szóba se jöhetnek ! Ugye? Én magam olyan átlagos vagyok! Nem ezért kérdezem! Sok panaszkodó srác van, olyan is aki olyan buta hogy nem érti hogy még nem nézz ki elfogadhatóan addig bármit csinálhat nem lesz partnere. Maximum egy szintén előnytelen megjelenéső nő! De az se biztos mert a dági nőknek is nagyok az igényeik. Duci hapsi azoknak se kell.


Gyerünk edzettek vagy egyedül maradtok!


2017. dec. 28. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

"Vékony vagy sportos! Lényeg hogy kövér ne legyen?"

Ugyanezt lehetne a nőkre is levetíteni. A túlsúlyos nők még a túlsúlyos férfiaknak sem kellenek- sőt, ők a legbunkóbbak velük. Tapasztalat.

2017. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Így van, a lényeg, hogy duci ne legyen. Engem nem érdekel, hogy husis, vékony vagy sportos, csak elhízott ne legyen. Egyszerűen képtelen vagyok vonzódni a duci nőkhöz.
2017. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább legyen izmos. Mint egy ókori spártai katona ;)
2017. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elhatározás kérdése az egész!


Én világéletemben nem bántam, hogy kövér vagyok, majd meggondoltam magam és leadtam 80kg-ot, jelenleg 182cm és 81 kg vagyok. A ruhatáram viszont eléggé megsínylette a dolgot, nincsen öltönyöm se!


Nem sportolok, csak nem zabálok annyit, sőt már nem is kívánom a napi 6 meleg étkezést, de így ünnepek alatt azért bűnöztem kicsit és lecsúszott 4 nap alatt 7kg szaloncukor :)


35F

2017. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80 kg? Wow, a bőröd jól viselte?
2017. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem volt nagyon vékony barátom is (185 cmhez 60 kg) és pocakos párom is (189 cmhez 100 kg). Mindkettőt nagyon szerettem /szeretem, mindkettő más volt. A teste is, a karaktere is. Utóbbival azóta is együtt vagyunk és komyan tervezünk, szeretem a pocakjácal együtt.
2017. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Ember, azon belül is férfi alakja legyen. Ennyit kérek csak.:) Ebben benne van az is, hogy nem labda és az is, hogy nincs akkora pocakja, mint egy 9 hónapos terhes nőnek. Nem vagyok az a nő, aki elítél valakit a súlya miatt, de aki nem néz ki alkatra úgy, mint egy férfi (és most nem a széles vállról és a hatalmas izmokról beszélek), ahhoz nem tudok vonzódni. Legyen valami formája, legyen férfi alakú. Ölelgetni való, nem amorf, nem deformitásig hízott. A macis az teljesen oké. A vékony is, de a legszerencsétlenebb genetikával is el tudja érni az ember egy kemény munka és egy jó étrend mellett, hogy ne álljon ki minden csontja. Nem kell nagydarabnak lenni, de ha velem egymagasként nálam sokkal vékonyabb, nem én leszek az a nő, akivel ez működik. Másnál ez lehet, hogy nem szempont, nálam igen. Ha magas, nem zavar annyira, mert akkor legalább ha kétszer olyan hosszú is a combja, mint nekem, vastagságra legalább nem kevesebb.


Le leszek pontozva, mert nem vonz minden a csontsoványtól a daruval felemelhetőig tartó skálán és ez az érintetteknél mindig diszlájkot jelent. És? Igényes, nő alakú nő vagyok, hadd akarjak már olyan párt, akit én is vonzónak tartok, nem csak fordítva! Elfogadok én minden embert, mindenféle testtel, csak szerelmesnek lenni és szexelni ne kelljen. Az egy kicsit már más tészta.

2017. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7.: tudod, ha nőnek van küpsőre igénye, az ezen az oldalon nem elfogadott. Ha neked nem kell egy elhízott, alacsony, kopasz munkanélküli férfi, akkor anyagias kva leszel...
2017. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!