Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban amikor minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban amikor minden a külsőségekről szól miért engedi meg magának sok ember hogy vézna vagy kövér legyen?

Figyelt kérdés

Ugye mindenki tudja, hogy manapság minden csak a külsőről szól. Ez ömlik ránk a médiából, a közösségi oldalakról, mindenhol tökéletes testű gyönyörű embereket mutogatnak. Tele vannak a konditermek, egészséges fitnesz étrend stb.

Ennek hatására berögzült az emberekbe, hogy csak akkor vagy férfias ha: izmos, szálkás tested van, és csak akkor nőies ha: feszes, vékony, szálkás tested van. Miért van akkor mégis ennyi vézna vagy kövér férfi és ennyi kövér nő, akik aztán panaszkodnak, hogy nem találnak párt? Sajnos el kell ismerni, hogy olyan szinten megnőttek az elvárások, hogy aki ezzel nem tudja tartani a lépést annak semmi esélye sincs.



2017. jún. 10. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak testként kezeled az embert, sosem találod meg a megoldást. Ajánlom az "Éhes lélek gyógyítása" c. könyvet. Meg fog lepni, hogy nem csak a testi biológia létezik, meg a Fb elvárásoknak megfelelés.
2017. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Elkeserítő, hogy neked is ugyanannyit ér a szavazatod, mint nekem. :(


Nyilván azért, mert nem mindenki hagyja, hogy kimossák az agyát mindenféle hülyeséggel, és nem mindenkinek az a legfontosabb, hogy számológéppel számolgassa a napi fehéje- és kalóriabevitelt.

Évekig játam kondizni, volt vékony és duci barátnőm is, sőt, a konditeremből is összejöttem egy lánnyal. A terembe járok 90%-a egy beszűkült látókörű primitív f sz, aki nagyon okosnak hiszi magát, mert olvassa a LifeTilt-et és bekövetett Facebookon életmód-tanácsadó oldalakat. Aki már pár hónapja csinálja, az kb. lekezel mindenkit, aki nem követi az egészséges életmódot, megeszik egy pizzát, betol egy sört, vagy ne adj' Isten édességet eszik kaja után. Sose tartoztam ehhez a közösséghez, nem is akarok, és amúgy ehhez társul az a hozzáállás is, hogy "aki nem edz annak nem is lehet barátnője". Dedó.

2017. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Hmm se én se barátnőm nem vagyunk szálkásak. Szerintem hanyagold a médiát és az ostoba általánosításokat és nézz ki a való életbe, ahol nem mindenki kockahasú és D -s mellű fitness guru.
2017. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a világtól függetlenül még vannak olyan emberek, akiknek a fejét nem a TV irányítja. Rossz példa pont a kövérség, mert amellett, hogy előnytelen külsőt kölcsönöz, még egészségtelen is. Ettől eltekintve viszont nem kell mindenkinek birkaként a juhászt követnie. Egyelőre még nem tilos "egyéniségnek" lenni. Főleg, mikor itt már mindenki "egy egyéniség"...
2017. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

"Ugye mindenki tudja, hogy manapság minden csak a külsőről szól"


Nem. csak az olyan ostobák, mint te.

Ne jelentsd ki azt, ami nem igaz.

Felőlem lehetnél 10/10 pasi, nem állnék veled szóba, mert a fekete földnél is sötétebb vagy....

2017. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Csak bizonyos szintig tudunk tenni azért,hogy ne legyünk véznák, teltek, ducik stb. Van aki egyszerűen olyan géneket hoz amin ha megfeszül se tud változtatni, vagy épp" betegség, gyógyszer hatására olyan az alkata, amilyen.


Viszont nem csak a kg-ok határozzák meg,hogy valaki előnyös alkatú-e vagy sem. Van aki duci volt,. lefogyott, de ez kevés ahhoz,hogy bomba külseje legyen. De olyanok is vannak, akik pár +- kg-al is csinosak, mert formásak.


A külső fontos, de nem minden, ha tudunk, főleg az egészségünk érdekében tegyünk érte, de ha nem megy, hát nem megy, valakinek biztos bejövünk úgyis amilyenek vagyunk.

2017. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Megengedi, mert jó esetben elfogadja magát. Manapság azt tartják egyéniségnek aki a tucathoz tartozik. Nekem is van külső hibám, tehetnék ellene és akkor én is bekerülnék a tökéleres egyéniségek elitjébe. De én így érzem magam egyéniségnek, persze a világ nem így lát, ott csak egy tökéletlen többedrendű valaki vagyok. De az engem nem érdekel.


Persze nem azt momdom, hogy mindenki fogadja el magát, mert ha 120 kiló például akkor nem árt azért fogyni. De a többségy 70 kilósan sem tudja elfogadni magát és akkor is kondizni kell, hogy "tökéletes egyéniség" lehessen, pont mint a már ugyanolyan 5 millió.

2017. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

És érkezett is a frusztrált tömeg. :D Akik belekötöttek már az első mondat legelső felébe.

Csak egy ártatlan kérdés volt a részéről. Továbbá alább írta, hogy érthetetlennek találja ha valaki emiatt rinyál pedig lehet tenni ellene. Aki nem inge ne vegye magára ugyebár. Aki jól érzi magát a bőrében legyen vékony, sportos vagy duci, teljesen mindegy... Nem fog ilyes következtetéseket levonni, hogy nyilván a külleme miatt történik az, ami éppen...


Viszont! Azt nem osztom, hogy kizárólag ekörül forogna a világ. Vagyis.. Van akiknek számít persze. Sokan, talán túl sokan is vannak e tábor lakói. Viszont ha valaki elfogadja önmagát ez már mit sem számít. Valamint az értékrendünk rendkívül szerteágazó.

Én amióta világ a világ sportolók. Irtózom magamon a petyhüdt, hájas, megereszkedett dolgoktól, viszont ez én vagyok és rólam szól, az én elvárásaimról magammal szemben. Ettől a párom még lehetne bármilyen. Most hogy így belegondolok egyetlen egy barátnőm nem volt hardcore sportlady. De valahogy nem is bánom. Mindet volt miért szeretni és mindet vonzónak találtam. Más területeken ismertük meg egymást. Az érdeklődési köreink máshol ütköztek.

És végül elejét veszem a következő gondolatnak... Nekik sem volt előttem hozzám hasonló mindennap edző, diétázó barátjuk és nálam sem ez volt a fő, de még csak egy mellékes szempontjuk sem. Mondjuk azt nem mondom, hogy nem volt olykor vívás emiatt, hogy bosszantotta őket, hogy nem bírják megugrani a szerintük általam feléjük támasztott mércét...

2017. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező,szívből kívánom,hogy egyszer csak mondja fel a pajzsmirigyed a szolgálatot és hízz mozgás és egészséges kajálás mellett 10-20 kilót.Na,akkor ítélkezz majd!
2017. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb Éjjel-nappal Budapest, Éden Hotel, sztáros-celebes gagyi műsor és akkor te is értelmes leszel, mint pl. én és akkor te is tudni fogod, h ma sem szól minden a külsőségekről, nem ömlik rád a közösségi oldalakról sem a szenny, csak ha hagyod.


Ja, nem vagyok kövér, sem ronda, még mielőtt...

2017. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!