Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tartanátok így a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartanátok így a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt egy barátotok de már csak az exetek mert vége lett időközben viszont az anyukájával még mindig jóban vagytok és szoktatok is chatelni megmaradt a szakítás ellenére is a jó kapcsolatotok a volt párotok édesanyjával.Ti folytatnátok a vele való kapcsolattartást vagy a fia miatt megszakítanátok vele a kapcsolatot akkor is ha szeret titeket?

2017. dec. 28. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Megomdanám, hogy ez egy fájó pont. Biztosan megérti.

Ha új barátnője lesz exednek, akkor érdekes szituáció is kialakulhat.

2017. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze akkor nem beszélgetnék az anyukájával,hogyha lenne az exemnek új barátnője de addig nem baj vagy szakítsam meg vele is a kapcsolatot?
2017. dec. 28. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem az exedről beszélgettek, hanem általános témáról, szerintem tartsd a kapcsolatot. Nem vele szakítottál.
2017. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány ismerősöm, aki ugyanilyen helyzetben volt, és bár a szakítás már évekkel ezelőtt történt, és a fiúnak menyasszonya van, mégis tartják az anyukával a kapcsolatot. Igaz, nem gyakran, évente egyszer találkoznak, beszélgetnek, meg szülinapi/ünnepi köszöntéseket küldenek. Pusztán azért, mert emberileg szimpatikusak egymásnak, és nem a fiúról van szó, a beszélgetésekkor.
2017. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon jó barátnőm lett és fájna az elvesztése azért hagytam meg barátnőmnek mert nagyon megszerettem.
2017. dec. 28. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló. Intelligensen abszolút kezelhető.

(4-es voltam)

2017. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valoban olyan joban vagyok vele, tartanam a kapcsolatot, akkor is, ha uj baratom, vagy az exnek uj baratnoje van.
2017. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!