Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tartanátok vele a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartanátok vele a kapcsolatot ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van valaki, akibe szerelmes vagyok, de nem nagyon reagált soha a közeledésemre, mindig tiszta közömbösen viselkedett....most egy ideig munkahelyi változások miatt nem találkozunk. Ő néhányszor irt nekem facebook-on, ilyen tök baráti meg haverkodós üzeneteket....én nem nagyon reagáltam rá, mert....ha nem szeret, akkor haverkodni se akarjon....vagy ti mit tennétek ilyen esetben? Még ne adjam fel, hátha belém szerethet? Ti ilyen esetben fogadnátok a baráti közeledését, ha nem barátként éreztek iránta?
2014. szept. 15. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Irj neki és kitudja lehet kialakul valami köztetek
2014. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most mivan? miért is... úriember vagyok, aki velem barátkozni akar az megteheti


nem okozott neked az a lány még semmi rosszat, azon kívül, hogy valamilyen oknál fogva nem akart az aurádba lépni


attól még persze, hogy esélyes, legyél már férfi és vissza ne utasíts egy nőt kérlek, a férfi nem nevében

2014. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez velem jelenleg a helyzet. Én is szeretem az illetőt, szerelmes vagyok belé, de nem viszonzott a dolog sajnos, így megkértem, hogy ne nagyon barátkozzunk, mert nem szeretnék szenvedni, és nem akarok minden percben reménykedni, ha vele vagyok, hogy valaha lehet is belőlünk vmi...
2014. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet... hasonlóan vagyok, és én sem tudom, mit tegyek. Azzal a különbséggel, hogy nálunk 1000%, hogy nem fog belém szeretni.
2014. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudod 1000 %-ra, hogy nem fog beléd szeretni?
2014. szept. 18. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!