Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most hogy is van a randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy is van a randira hívás netes ismerkedésnél a 25+ os korosztályban? Pár óra pár hét pár hónap után kellene?

Figyelt kérdés
Olvasom itt is és társkereső oldalakon sikertörténetében is, hogy vannak akik hetekig hónapokig leveleztek találkozó előtt. Máskor ha egy lányt nem hívok randira bármekkora is a szimpátia más viszi. És a gyorsabb kutya nyer.

2017. dec. 28. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Max egy hét az ideális. Könnyen elhal a beszélgetés. Ha már mindent kitárgyaltak semmi téma nem marad.
2017. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miután jónak érzed és egyértelmű, hogy a másiknak is szimpatikus vagy. Ehhez nem árt váltani pár tartalmasabb levelet, ami alapján kapsz már egy képet a másikról. Ha van egy alap összhang, vannak témák, utána érdemes elhívni egy személyes találkozóra. Most hogy ez 3 nap, egy hét vagy 2, az szinte mindegy, kb. 1 hónapig végülis el lehet húzni, de az már szerintem gázos. Ha érdekel tényleg, akkor érdemes a találkozót nem nagyon halogatni.
2017. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Akivel 1 het alatt elfogy a tema, azzal nem erdemes talalkozni.
2017. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor gondolod, ha húzza a száját az nem azért van mert gyors, hanem vagy nem fogtad meg annyira, vagy világtalan.
2017. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez annyira helyzetfüggő...
2017. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elárulom én a hosszabb ismerkedés híve lennék, de akivel megvan az összhang az eltűnik ha nem lépek időben. Annyi helyen olvasom a hónapokig ismerkedést.
2017. dec. 28. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Hónapokig írogatni? Ugye ezt te sem gondolod komolyan...
2017. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es itt is olvastam.
2017. dec. 28. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha azt írják, vesd le magad a hídról, ugrasz? Ugyan már... Ha van egy alap szimpátia, mi a tökömet kéne hónapokig írkálni?
2017. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!