Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A helyemben várnátok még erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben várnátok még erre az interneten megismert lányra? 2 hónap alatt sem jött össze a találkozás.

Figyelt kérdés
2 hónapja megismertem társkeresőn az interneten egy lányt, nagyon közel élünk egymáshoz, de még nem találkoztunk, mert mindig van vele valami... családi program, betegség, vidéki rokonok, ilyenek.. ráadásul a teljes nevét sem mondja meg mert azt mondja hogy azt majd első találkozó után mert már volt rossz tapasztalata (viberen beszélünk).. nekem kezd kicsit elegem lenni! Szerintetek érdemes még rá időt szánnom? 21 évesek vagyunk
2017. aug. 31. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ne pocsékold rá az időd. Kapcsolatban sem lesz különb.
2017. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nevét nem mondja meg,de a számát kiadja??! Érdekes :D
2017. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Èn nem hagynám ezèrt, lehet ez mèg jó.


Egy kivètel volt, mikor a nő havi egyszer ìrt csak. Sajnálom a dolgot, jól kijöttünk volna, azóta kedvenc filmemet i ő mutatta. Kár, hogy úgy tűnt hogy kvázi leszar. De hozzá vagyok szokva.

2017. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ismerkedés szempontjából számomra 2 hónap az annyi, mint másnak két nap. Én egyszer találkoztam valakivel, de vele is 1 évig beszélgettem, szóval normálisan megismertem előtte, mert napi szinten órákat beszélgettünk.

Nagyjából én ilyen helyzetben voltam, mint te. Mármint hogy a lány kifogásokat keresett, és sokszor éreztem, hogy nem akar engem igazán. Én pedig mindent megtettem a kapcsolatért, minden alárendeltem neki, talán már túlzásokba is estem ez ügyben. Ez frusztrációt okozott bennem, ami végül a kapcsolat végét jelentette, mert nem bírtam tovább elviselni. Lehet, hogy csak nagyon óvatos, és az első randi után teljesen megváltozik a hozzáállása, szóval azt mindenképpen érdemes lenne megvárni. Viszont ha utána se foglalkozik veled normálisan, akkor hagyd, ne pazarold rá a drága időd...

2017. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:

Hagyd a francba.

Nekem ne mondja a negyes valaszolo, hogy az normalis, hogy napi szinten orakat kell beszelni, s egy ev mulva talalkozo. Bocs, de ez mar pszihologiai eset, komoly kotodesi problema zavar lehet a hatterben.

2017. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Családi program, betegség, vidéki rokonok...nagyon kreatív a csaj. Ha egy lány akar veled találkozni akkor megoldja, és talál egy olyan napot amit rád tud szánni.

Amúgy én már nem társkeresőn ismerkedek de anno fennt voltam. Ha egy nő nem akarta 3-4. levélben a facebook elérhetőségét megadni attól elköszöntem. De ez abszurd, hogy a teljes nevét nem adja meg...

2017. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél neki, kérdező, lemondaná a rokonlátogatást, hogy láthasson. Hisz rokont látogatni lehet a következő héten/hónapban is.


Nem kellesz neki. Hagyd. Ne nyaggasd, engedd el. Nem fogja megmondani, hogy nem jössz be neki, megvárja, míg lekopsz magadtól, mert ez kényelmesebb, mint konfrontálódni.

2017. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!