Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha fizetek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha fizetek neki akkor bevállalna egy ismerős? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A dolog a következő: 26 éves srác/férfi vagyok. És még mindig szűz. Rengetegszer próbáltam már csajozni, de gyakorlatilag esélytelen vagyok még a legrondább nőknél is. A probléma szokás szerint a külsőmmel van. Alacsony, genetikailag ronda vagyok. Nem tudok ellen semmit se tenni.


Azonban most már nagyon frusztrál, hogy még mindig nem jött össze senkivel se. Általában nem is nagyon állnak velem szóba a nők, ennek ellenére van néhány lány ismerősöm, akiket néhány barátom által ismertem meg. Nem nagyon szoktam velük se beszélgetni. Tényleg csak annyi, hogy nem vagyunk vadidegenek.


Most az egyiknek nincsen kapcsolata. Szerintetek megkérdezzem tőle. hogy elvenné-e a szüzességemet, úgy hogy fizetek neki?


Prostihoz nem akarok elmenni. Egyrészt naponta egy tucatnyian átmennek rajta, másrészt volt néhány ismerősöm akik így vesztették el, és mindegyik csalódottan távozott.



2017. dec. 28. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem fog vállalni, viszont egy pofonra előfizetsz. Gyakorlatilag leku.rvázod.
2017. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Prostihzo nem mesz de prostit csinalnal az ismerosodbol?
2017. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
26 évig kibírtad. még 40 évig nem bírnád?
2017. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Biztos hogy kiakadna, hogy prostinak nézed. Akinek fizetnek a szexért az prosti. Legalábbis én nagyon kiakadnék.
2017. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Sunshinedoll ***** válasza:
Tutibiztos a siker :DD
2017. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Beteg phasz!
2017. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Ha szeretnél kapni két nagy pofont, akkor mindenképpen kérdezd meg tőle.


Tudod, egy nő ebben a kérdésben nem az elkeseredettségedet látná. Hanem azt, hogy te őt egy ordas nagy k.rv@nak nézed.

2017. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Miért lenne k7urva? Nem üzletszerűen csinálja.

Olyan, mintha egy normális pasassal feküdne le, csak helyette egy ronda pasassal fekszik le + pénzzel.


ronda pasas + pénz = normális pasas.


Egyébként akkor mi a fas8omat csináljak?

2017. dec. 28. 23:04
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Mi van akkor ha csak te magadat gondolod csúnyának közben meg átlagos vagy, és az önbizalomhiány miatt nem jött még össze? És 19 éves lány vagyok, még én is szűz, de amint nyitottam és elfogadtam magam egyből volt csók meg olyan akivel összejöttem volna, csak sajnos nem itt él. Úgyhogy szerintem ezzel lesz a baj. De könnyebb lenne megmondani ha látnánk. :)
2017. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

De te azert voltal 19 evesen is szuz, mert szuz akartal maradni. Nem azert mert ravoltal kenyszeritve.


Nem mindegy!

2017. dec. 30. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!