Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha fizetek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha fizetek neki akkor bevállalna egy ismerős? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A dolog a következő: 26 éves srác/férfi vagyok. És még mindig szűz. Rengetegszer próbáltam már csajozni, de gyakorlatilag esélytelen vagyok még a legrondább nőknél is. A probléma szokás szerint a külsőmmel van. Alacsony, genetikailag ronda vagyok. Nem tudok ellen semmit se tenni.


Azonban most már nagyon frusztrál, hogy még mindig nem jött össze senkivel se. Általában nem is nagyon állnak velem szóba a nők, ennek ellenére van néhány lány ismerősöm, akiket néhány barátom által ismertem meg. Nem nagyon szoktam velük se beszélgetni. Tényleg csak annyi, hogy nem vagyunk vadidegenek.


Most az egyiknek nincsen kapcsolata. Szerintetek megkérdezzem tőle. hogy elvenné-e a szüzességemet, úgy hogy fizetek neki?


Prostihoz nem akarok elmenni. Egyrészt naponta egy tucatnyian átmennek rajta, másrészt volt néhány ismerősöm akik így vesztették el, és mindegyik csalódottan távozott.



2017. dec. 28. 20:51
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Nem könnyű. Én vallási okokból nem kezdtem soha párkapcsolatba, és most már késő. Se fiúval, se lánnyal nem tudom elképzelni, hogy össze tudok jönni, pedig a külsőm jobb, mint az átlag. Azt hiszi az ember, örökké tart az élet, aztán koppan egy nagyot XD
2018. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21 Neked milyen vallásod van, ami tiltja a párkapcsolatot? Én még ilyenről nem hallottam...

Én is vallásos vagyok, de engem ez sosem akadályozott meg abban, hogy kapcsolatom legyen.

2018. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Szüzességet fogadtam. De mindegy, mert már félig megszegtem, sőt... Szerencsére magas, vékony, szikár és viszonylag jóképű vagyok, bár a kor mindenkin meglátszik 30 felett. Ez az emberi sors. De szerintem nemcsak a megjelenésen múlik. Csomó olyat ismerek, aki nagyon ronda, mégis sikeres a nőknél...
2018. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
30 felett nem reménytelen. férfiaknál még előnyös is a nem kisfiús kinézet.
2018. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!