Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő tök jól érzi magát egy nála kb.20 évvel idősebb férfival, mégse akar tőle semmit?

Figyelt kérdés

Munkakapcsolat van közöttük, a férfi annak a cégnek az ügyfele, ahol a nő dolgozik. Ha épp találkoznak, akkor a férfi időnként meghívja egy sütire, vagy kávéra. Mindketten szeretnek a másikkal beszélgetni. Munkahelyen kívül nem keresik egymást.

A férfinak felesége, gyerekei vannak. A nő is párkapcsolatban él.



2015. máj. 22. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
persze,ez munkakapcsolat
2015. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 andante válasza:

Minden OK, és ha jól gondolom, te vagy a férfi és van pénzed!

Gondolom, ezt a nő is tudja?! Mármint a sok pénzt! :)



Komolyan!!!

Hány évesek vagytok?

2015. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Most mi a kerdes? Hogy az letezhet-e, hogy ekkora korkulonbseggel jol erzik magukat egymas tarsasagaban, vagy hogy letezik-e olyan, hogy csak beszelgetnek, baratkoznak es semmi tobb?

Nekem is van olyan ferfi ismerosom, akivel iszonyat jol megvagyunk, de se neki, se nekem eszem agaban nem lenne atforditani parkapcsolatba a dolgot.

2015. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
En vagyok a no, es 28eves vagyok :D sose tapasztaltam meg ilyet...
2015. máj. 22. 20:38
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsanat, visszaolvasva tenyleg nem egyertelmu: az agyammal tenyleg nem akarok semmit, de az utobbi idoben sokszor, tul sokszor eszembe jut, sot neha gondolok ra...
2015. máj. 22. 20:41
 6/17 anonim ***** válasza:
persze, a korkülönbség ellenére lehet két ember jóban
2015. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Elveszett jelentés c filmet.
2015. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat, szerintem csak fellangolas. Neha vonzo lehet egy ilyen pasi, aki idosebb, elerhetetlen, mert csaladja van, kozvetlen veled, talan ugy viccelodik, hogy az meg felreertheto is lehet akar. De ez csak fellangolas :)
2015. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy egyaltalan nem az esetem, sot nem is tetszik, de rohadt jol erzem magam a tarsasagaban, es csomoszor eszembe jut (gondolok ra)... Nem ertem magamat...
2015. máj. 22. 20:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat ebbe nem kell semmit bele latni. Egyebkent ilyen nekem is volt az elozo munkahelyemen a fonokommel. En voltam kb 25, o meg 40 vege fele. Hulyultunk, poenkodtunk, sokat beszelgettunk, egyutt ebedeltunk, aztan egyszer elmentunk egyutt egy 2 napos expora, egy szallodaban voltunk, de kulon szobaban, viszont ejjel jott egy sms, hogy nem tud aludni, ram gondol, atmehetnek, hogy kicsit kozelebb keruljunk egymashoz. Na, akkor jott a hidegzuhany es rajottem, hogy total felre ertettem magamat es vonzonak hittem, mikozben csak maga a helyzet volt izgalmas. 2 nap mulva felmondtam.
2015. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!