Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van az az iszonyú férfitöb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az az iszonyú férfitöbblet aki komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Csomó válaszban az van mekkora férfitöbblet akar komoly kapcsolatot...hát ez nagyon nincs így, sőőt, talán inkább nő többlet van, az a többlet egy látszólagos többlet csak ugyanis a férfiak többsége nem komoly kapcsolatot keres vagy éppen hogy kapcsolat mellett nézelődik és most igen ezalatt nem csak a magas határozott jóképű gazdag pasikra gondolok, hanem az alacsony elhízott tyutyi mutyikra is
2017. dec. 28. 23:40
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
78%
Egyetertek.
2017. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
70%
maradjunk annyiban, hogy nem csak egy emberen múlik, hogy egy kapcsolat komoly legyen.
2017. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
67%
Ha egyik oldal sem kezdeményez, akkor nyilván ők sem láthatóak a nők számára.
2017. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
71%
Mindjárt többleted lesz privátokból.
2017. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
71%
Hát itt, a gyakorin! :-D
2017. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 Diavolino44 ***** válasza:
19%
Pedig tuti te is kapsz facebookon uzeneteket a gavaller sracoktol.
2017. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
85%
Épp egy sz@r kapcsolatban.
2017. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
56%

Van vagy 100 férfi ismerősöm, akivel vagyok olyan viszonyban, hogy tudjam, tartósan keres / van neki, vagy szédeleg össze-vissza és mindezt céltudatosan teszi.

100-ból 95 lehorgonyozna, vagy már tartós párkapcsolatban is él.

Nem sok férfinek érdeke manapság nőről nőre járni, egyre nehezebb ismerkedni.


27/F

2017. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
83%

Mikor egyedül maradtam, akkor elkezdtem mindenfelé párt keresni, társkeresőn, offline.


A nők többségétől egy ócska randit sem sikerült kapnom, pedig egy sok éves kapcsolat után nem kalandot, hanem a végső megállapodást keresem.


Egy pár egy éjszakásra lett volna lehetőségem, ezekre én mondtam nemet, egyszerűen nem vonz, hogy lefektessek egy kolléganőt a céges buli után, aztán másnap mindenki megy maga útjára.


Egy darabig persze hallgattam a haveroktól, hogy looser vagyok, élni kell a lehetőséggel, de azt gondoltam, hogy találok egy normális nőt, akivel komoly kapcsolatom lehet.


Így több mint egy év után visszagondolva lehet, hogy ki kellett volna használnom azokat az alkalmakat, mert igazi, "komoly" kapcsolatot nagyon nem találok, de legtöbbször még az esélyét sem annak, hogy legalább megtörténjen a csoda, beszélgessünk, csináljunk valamit komolyan, hátha nem csak a napi szexmániás vagyok.


(ui: magas vagyok, nem vagyok elhíva, nem vagyok csóró, nem vagyok tutyimutyi, igaz, jóképű sem, de nem jön fel a szén, ha lemegyek a bányába - tapasztalatból mondom, jártam bányában :))

2017. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
41%
A barátzónádban.
2017. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!