Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek randizni egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Hol hogyan tudnék elkezdeni randizni? Kimondottan nőkkel ismerkednék... az elmult 4 évben kapcsolatban voltam. Elkövettem azt a hibát hogy mindent feláldoztam a lányért a baráti társaságom is mert nem tetszettek neki. De végül az lett belőle hogy miután megkértem a kezét kiderült hogy megcsal és itt lett a vége... már készen állok rá hogy új kapcsolatot alakítsak ki csak nemtudom hogy hol tudok elkezdeni. Igazából sosem voltam jó a csajozásban. Baráti társaságom sincs jelenleg... kisvárosban élek olyan sok lehetőség nimcs hoba menni. Vmi ötlet?

26 éves srác vagyok.



2017. dec. 28. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerkedhetsz például: városi rendezvényeken, kávézókban, könyvesboltban, könyvtárban, szabadidőközpontban, sportpályán, uszodában, fesztiválon, diszkóban, korcsolyapályán, moziban, koncerten, múzeumban, interneten, gyakorin, az érdeklődési körödnek megfelelően.
2017. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lány jól kikészített téged. :( Nem ismerlek téged de vagy az van hogy simán alárendelt szerepet játszottál mert ritkán volt csajod vagy csak nice guy voltál akit kihasznált.

Jól összefoglaltad hogy hol hibáztál. Egyébként a nők tényleg érzelmileg zsarolnak úgy hogy észre sem vesszük. Ha ezt megérted már nagyon sokat tettél a jó út felé. Azért annak örülök hogy gyerek nem csúszott be mert akkor örökre tönkrevágott volna téged.


Szerintem ne siesd el a dolgot. Várj 1-2 évet és utána ráérsz ezen morfondírozni. Haverkodj, dolgozz, építs karriert, társaságot, keress pénzt, légy kreatív és érezd jól magad. Az erőforrásaidat és a jóhangulatodhoz tartozó dolgokról pedig SOHA ne mondj le egy nő kedvéért. :)


Apró kis tanács a végére: Soha de soha ne kérd meg egy nő kezét! :) Gondolj csak bele mi lett volna ha igent mond...

2017. dec. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!