Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fura ha 22 évesen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura ha 22 évesen vagy esetleg később se szeretnék barátnőt?

Figyelt kérdés
Elismerem néha fantáziálok hogy milyen lenne ha családom lenne,de nekem 4 éve volt egy barátnőm,aki amúgy aranyos volt.A baj az volt hogy nagyon érzelmileg instabil volt,volt amikor napokig eltűnt,de ha nem kerestem már magyarázta hogy nem szeretem,kiforgatta a szavaim,kb élni nem hagyott mert rajtam lógott.Mint később megtudtam zabi gyerek volt,örökbe fogadták szóval ezért volt érzelmileg totál labilis.Lassan 4 éve hogy szakítottunk,ő már boldog kapcsolatba van,bár ha egyáltalán el tudja viselni a srác,de én annyira kiábrándultam akkor 18 évesen hogy én azóta randizni se randiztam,mint akinek totál nincsenek érzései,nem tudok bízni a nőkben.És hiába akarnék barátnőt nem megy,minden lányba csak a rosszat veszem észre,ha valaki kicsit csendes már simán úgy érzem hogy bíztos egy érvágós p..csa.Lehet még nem dolgoztam fel magamba azt az érzelmileg megterhelő időszakot ?
2017. dec. 29. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megérsz rá lelkileg,elfog az jönni! ;-)
2017. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, csak a társadalom mindenkibe bele akarja súlykolni, hogy akkor ér valamit ha van párja, felesége/férje, gyereke. A családosok pedig lenézik a szingliket, csak azért, hogy magukat felsőbbrendűnek érezhessék, és elkönyvelhessék ez a “normális” élet amit ők folytatnak, hogy házasok, gyerekük van.
2017. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerinted akkor lessz nőd amikor akarod?csak ha jóképű vagy

meg amugyis gondolom hiszel a szerelembe,nos,szerinted pont 22 évesen hirtelen beleszeretsz egy nőbe,te félnótás

2017. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezekben a szerelem első látásba meg többi hülyeségbe nem hiszek.
2017. dec. 29. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Randizni se randiztál, de azért szexelni szoktál? Amúgy én 21 éves lányként vagyok pont úgy, mint te. Vagyis nekem bonyolultabb, mert egy totál paradoxon az érzelmi világom, néha vágyok kapcsolatra, mikor épp otthon unatkozok egyedül, de mikor alakulna valakivel, megfutamodok és inkább élvezem tovább a szabad szingli életet. Akitől meg nem futamodnék meg, az meg nem akar kapcsolatot :D Vagy velem nem🤷🏼
2017. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam azóta együtt lánnyal.
2017. dec. 29. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Huha...na az mondjuk durva. De ha nem vágysz rá, senki sem kényszeríthet.
2017. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mert fura. Még te magad is kijelented, hogy egy kvázi régi trauma okozza ezt. Ez nem átlagos, egészséges hozzáállás. Fel kellene ezt dolgoznod te$. Persze te dolgod mit csinálsz, csak nem tudom, hogy miért csodálkozol, hogy furának tekintik ezt? Szerinted ez a normális és átlagos, hogy valakinek lesz egy kattant csaja 18 évesen és kiábrándul a női nemből?
2017. dec. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy fura. Bár én meg pont fordítva vagyok ezzel😀😀😀


2# Ugye tudod miért?! Mert irigyek a szinglikre🙄

2018. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!