Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az sokszor hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sokszor hogy egy elhízott pénztelen férfi könnyebben jobban talál barátnőt mint egy átlagos esetleg sports pasi?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mert ő tesz érte és nem a sült galambot várja, meg GYK-ra jár sírni :D


23F

2016. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1 úgy látom, kezdesz ingerülté válni a legutolsó kérdésed óta!
2016. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem azért mert megvan mindenkinek a saját és az elvárt szellemi szintje.

Ha tucatember vagy, akkor bárkivel megtalálod az összhangot a másik nemből is.

Lehetsz hülyébb az átlagnál, akkor nehezebb.

Azonban amit sokan nem tudnak, lehetsz okosabb is és akkor is nehezebb lesz...

2016. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2:

én ingerülté? a fellegekben járok kb :D

valamit félreértettél :)


sokan a sült galambot várják és csodálkoznak, hogy másoknak miért jön össze...ők tesznek érte és nem csak várják, hogy a nagy ő bekopogtasson :)


az utolsó kérdésem am sem kelthet bennem feszültséget, mert kb semmi érzelmi alapja...


23F

2016. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak nem kibékültetek? :)
2016. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
forítva ugyanez van, a kövér, pattanásos nőt hamarabb választják, mint az igényes, karcsú nőt. Nem tudom miért van ez, fura társadalom a miénk. És ez a belső értékekre is vonatkozik, mielőtt nekem esne valaki:)
2016. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5:

egyszer találkoztunk, hogy átadjuk egymásnak a másiknál levő cuccokat, jéghidegek voltunk, mondjuk én mosolyogtam pozitív voltam, sütött a nap, jó idő volt, mi okom lett volna a szomorúságra? :)


rájöttem, hogy az ő negatívitása és hisztije miatt lettem bunkó, mert így reagáltam, nem akartam, hogy az érzelmesebb oldalam sérüljön, védelmi mechanizmus...ezért a kapcsolat már egy ideje halott volt, talán azóta, mióta először akartam szakítani, mert bármit csináltam sehogy nem volt jó :S 0 elismerés, mindenre hisztis reakció :S így a jobb mindkettőnknek, neki semmi nem volt jó bármit tettem és ez felemésztett volna idővel...

de nézzük pozitívan ami fontos lett volna, hogy NORMÁLIS hangnemben megbeszéljük a dolgot végre sikerült, a szakításnál már eljutottunk végre ide :D


nem ismerkedési szándékkal, de leveleztem/levelezek itt lányokkal és pont belefutottam valakibe akit megéri meghódítani :P és végre úgy kezdhetek egy kapcsolatot ahogy én akarok :P vagyis közösen inkább :)

de ki tudja mi lesz belőle :)


23F

2016. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 omba ***** válasza:
2016. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talál ez is ,az is, csak idő kérdése.
2016. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
A sportos pasik nekem nem jönnek be: lelkileg a nagy átlag rendkívül rideg, sokszor hűtlen és elvárja mindig, hogy a nő vele kocogni és nyomja a férfias távokat futásban, bringában is, innen is látszik, hogy mennyire érdektelen a nő iránt, zéró empátia. A sportos csávók (főleg a gyúrótermesek) csak önmagukat szeretik, nagy részük.
2016. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!