Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztam valakivel, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam valakivel, akinek a személyisége ideális, de nem tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, kétszer találkoztunk, a személyisége nagyon vonzó, sőt, számomra ideális, de fizikailag egyáltalán nem vonzódom hozzá. Szívem szerint nem találkoznék vele többet, mert nem akarok vele szerelmi kapcsolatot, én nagyon tetszem neki, de lehet, hogy, a barátság felé is nyitott. Mit tegyek? Nem akarom megbántani.
2017. dec. 30. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Felejtsd el.

Jönni fog olyan, akinek szintén ideális a személyisége és fizikailag is vonz.

Tapasztalat. :)

2017. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Ne találkozz vele többet, mert ő nem barátságot akar.
2017. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd, hogy közöld vele. Majd talál magának olyat, akinek ő is tetszik.
2017. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... Amennyiben eléggé felnőttek vagytok mind a ketten, legjobb ha megbeszéled vele a dolgokat, legyél vele őszinte!


Én fiú vagyok, de nekem is lett már értékes barátságom ilyen helyzetből kettő is!

Az egyik alkalommal a te cipődben voltam (nekem nem tetszett a lány), a másik alkalommal én nem tetszettem a lánynak.

Az utóbbi esetben egy-két randi után azért nem problémáztam meg nem vágtam fel az ereimet a lány miatt. :-) Elfogadtam a dolgot. Mondjuk apró csavar a történetben, hogy pár hónap gondolkodás után a lány meg mégis akart volna kapcsolatot... Na mindegy, de a mai napig jó barátok vagyunk, azóta ő is talált magának fiút, meg én is lányt.

2017. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyenkor mindig azt tanácsolom, hogy csak a szívedre hallgass, azt nem fogod megbánni... szóval inkább ne.
2017. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Kalányos Achillesznek most az egyszer igaza van.
2017. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mitől vonzó a személyisége?
2017. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Mindannyian kedvesek vagytok. Megerősítettetek, én is így érzem, de nem akarom megbántani. Hogyan mondjam meg neki és mikor? Az igazat mondjam vagy találjak ki valamit, amivel nem bántom meg?Telefonon? Személyesen?
2017. dec. 30. 16:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért külön ne találkozz vele, hogy megmond, részedről ez nem működőképes.
2017. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A férfi nagyon kedves, megértő, udvarias, nem agresszív, értelmes, komoly dolgokról lehet vele beszélgetni, tanulni is tudok tőle új dolgokat. Türelmes. Hasonló az érdeklődési körünk, amiben mégis eltér, ott nem erőlteti a magáét. Érdekes és jó szakmája van. Korban illik hozzám, de az a gond, hogy sokkal idősebbnek néz ki, az nem tetszik benne, hogy annyira ráncos és összeesett, pedig egészséges. (Ő 15-20 évvel idősebbnek néz ki a koránál, én meg kb. 10 évvel fiatalabbnak mások szerint). Ha kicsit simább és teltebb lenne az arca, még tetszene is... Az illata sem taszít, csak ez az egy dolog.
2017. dec. 30. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!