Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakra is igaz az a híres 80-20 as szabály?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják itt, hogy a Nők 80%-a a férfiak 20%át akarja. De vajon ez a férfiakra is igaz. Magamból kiindulva igaz lehet, mert nekem is általában azok a csinos lányok tetszenek, akik a nők 20%-ba tartoznak. Szóval legtöbbször mi férfiak rosszabbak vagyunk, mert csak a lyuk miatt adjuk lejebbe az igényeket és ezzel átverjük a nőket, de a nők legalább egyenesek és nem jönnek össze csak olyannal akik nem tetszenek nekik és ha nem jön olyan pasi inkább évekig egyedül maradnak.
2017. dec. 30. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyes férfiakra talán, ahogy egyes nőkre is.

"de a nők legalább egyenesek és nem jönnek össze csak olyannal akik nem tetszenek nekik" Hát, nekem nem egyenesség összejönni valakivel és aztán megpróbálni megváltoztatni. Meg "hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét" ahelyett, hogy ő kezdeményezne (ahogy a 21. században normális kéne legyen).

2017. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Mégis hogy sikerült összeszülnöd ezt a százalékos eredményt?
2017. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem igaz a Pareto-elv a férfiakra is. Csak más szempontok alapján. Tehát egy nőnél erősen számít az is, hogy jó korban legyen, mert 18-30 éves korukig termékenyek a nők, és akkor a legszebbek is általában. És ha megnézed az ország, vagy Európa korfáját, akkor igencsak kevés a fiatal nő és sok az öreg, akik meg már nem kelendőek.

Egy férfinál más a mérce. A nők nagyon válogatósak, viszont nekik mind1, hogy 20 vagy 50 éves a pasi. Ha jól néz ki, sármos és vagyonos, akkor befutó a pasi, szinte függetlenül a korától. Hogyha valamelyik hiányzik, akkor már örüljön, ha jut neki valaki.

2017. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindenikek az elérhető legjobb kell ennyi.


N, F tök mind 1.

2017. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rám nem igaz, mert a nők 90%-a tetszik külsőleg.
2017. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#3 hogy lennének már 30 fölött “nem kelendőek” a nők? Anyum 44 éves, elvált, teltkarcsú és fiatalos, állandóan körberajongják a jobbnál jobb pasik. Fiatalok is szoktak nyomulni rá. Egy barátnőm pedig most lett 30, 21 éves pasival jár, hozzáteszem iszonyat jó pasi. Szóval ennyit az elméletedről...
2017. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a kérdezőnek: én ebben a szabàlyban addig nem hiszek, amíg látok csúnya nőket/férfiakat párral.
2017. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

A férfiak figyelme sokkal arányosabban oszlik el a nők között, gyakorlatilag alig akad olyan nő, akire ne nyomulna férfi, vagy ne tudna kapcsolatot létesíteni, ha akar(na). A férfiak nagyságrendekkel elfogadóbbak a nőkkel szemben, az izlésük és sokkal változatosabb, és ami a legfontosabb, a nőkkel ellentétben a férfiaknak jellemzően tökéletesen megfelelnek a ligájukban lévő nők.


A nők azok, akik mindig ugyanazt a pár topkategóriás férfit akarják megszerezni egymás elől és csak akkor hajlandóak szóba állni az 'egyéb' férfiakkal, amikor már reménytelenek tűnik, hogy jópasit tudjanak fogni és egyre inkább szorít az idő.

2017. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

"a nőkkel ellentétben a férfiaknak jellemzően tökéletesen megfelelnek a ligájukban lévő nők"


Fepontoztam, de csak részben értek vele egyet. Szerintem inkább úgy kéne fogalmazni, hogy az átlagos férfiaknak jobban megfelelnek az átlagos nők, mint az átlagos nőknek az átlagos férfiak.

2017. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. a korosztályom 70-75%-át tudnám elfogadni, ha belsőre egyébként megfelelő.

Szerintem a nők érzékenyebbek a külsőre, mert jobban tudnak válogatni és megengedhetik maguknak. (F)

2017. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!