Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek az Amerikában elterjedt "bros before hoes" alapelvről?

Figyelt kérdés
Ez ugye arra utal, hogy egy erős barátságot semmilyen nőügy nem tehet tönkre, ill. a másik csaja szent, tilos nála bepróbálkozni. Szerintetek ez nálunk mennyire működik? Mert az amerikai filmekben gyakran felhozzák, valószínűleg az életben is egy íratlan szabálynak számít.

2017. okt. 28. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem országhoz, hanem gerinchez kötött tulajdonság. Meg persze értelmezés kérdése, hogy kinek mi a barát, haver, stb, mennyire veszi komolyan, vagy tiszteli ezeket a személyeket.


Én személy szerint olyan emberekkel veszem csak és kizárólag körbe magamat, ahol ezek alapvető dolgok. Nálam a barát az olyan mint ha a testvérem lenne, de a haverom is olyan férfire utal akinek nem akarnék ártani és biztos, hogy nem lépnék a nője irányában akkor sem ha fizetnének érte.

2017. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Barney? Én már rábsztam egyszer atengedtem egy lamyt aki tokeletes volt de nem volt ertekelve
2017. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A legrosszabb ***** válasza:
88%
Az egyik legkorrektebb attitűdnek tartom. Nem mászol rá a span csajára, nem kezdesz el a haverral versenyezni egy nőért, nem szúrod hátba a legjobb haverodat, csakhogy pinához juss. Úgy vélem, tisztességes hozzáállás a másikkal szemben, főleg akkor, ha kölcsönös. Nincs értelme egy punciért kockára tenni egy igazán jó haveri kapcsolatot. Az igazi haverra még 50 év múlva is számíthatsz, ha szarban vagy, viszont a punci, akire hajtottál, s akiért a baráti körödet támadtad hátba, röhögve fog otthagyni nyakig merülve a trágyában.
2017. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
A legjobb barátom valószínűleg az életét is kockára tenné értem, ha a sors úgy hozná, és viszont. Egy barátnő ezt valószínűleg sosem tenné meg.
2017. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolognak kéne hogy legyen mindkét nemnél.
2017. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Ez valami feka közmondás? Mert pont olyan.
2017. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%
mégegy amerikai fszság
2017. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,de úgy gondolom,hogy vagyunk annyira intelligensek a barátnőmmel,hogy ne egy pasi miatt romoljon meg a viszonyunk.Szóvel is sisters before hoes van akkor? :D
2017. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 Sistaz before guyz :D
2017. okt. 28. 23:18
 10/22 Interferencia ***** válasza:
Alap. Sőt, szerintem egyáltalán foglalt nőre hajtani bunkóság; én sosem teszem, tisztelem ennyire random embertársaimat is.
2017. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!