Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudjuk, hogy manapság a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudjuk, hogy manapság a nők már szeretnek "vadászni". Szerintetek ezt a kényszer hívta életre náluk vagy az, hogy mára rájöttek, hogy ez izgató számukra?

Figyelt kérdés

A "kényszer" alatt azt értem, hogy kénytelenek vadászni, mivel a férfiak - állításuk szerint - mára nagyon "elmulyultak", teszetoszák lettek, ezért rájöttek, hogy ha kapcsolatot szeretnének, muszáj lesz nekik közeledni, átvenni a kezdeményező szerepet. (Sok férfi amúgy csak az elején bátortalan, ezt tudják a nők is - tehát tulajdonképpen csak a kezdő "fenékberúgást" akarják nekik megadni. "Vedd már észre, hogy bejössz nekem, a macska rúgja meg" - gondolják.)


A másik rész pedig, hogy rájöttek arra, hogy ez a dolog beindítja őket, szexi és izgató. Kicsit csábítani, becserkészni a "vadat", kicsit csikicsukizni úgy, hogy azért még nők maradjanak, de a pasiból közben kihozzák a férfit, szemezni, mosolyogni, sejtelmesnek, rejtélyesnek lenni... szóval értitek. Lehet, hogy a mai, modern nőt ezek szexuálisan beindítják, és emiatt van egyre több "vadász" típusú nő. Bevallom, én ez utóbbira tippelek inkább, bár az első pont is játszik.


Ti mit gondoltok, melyik tényező hívta ezt életre a nőknél? Esetleg valami ezektől eltérő dolog? A női válaszolókat is kérdezem: ti hogy érzitek, mi van ennek a jelenségnek a hátterében, mi okozta?



2017. dec. 31. 09:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2018. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Általában az embernek mindig jobban kell az, amit nehezebben tud megkapni. A nőknél is, csak az évszázadokon át beléjük nevelt mesterséges nemi szerepeknek le kellett foszlaniuk (de régen se tartották be őket, csak akkor az általad írt taktikázás, csikicsukizás ment, most meg már lehetnek őszintébbek).


Én szeretem, ha a férfi kicsit félénkebb, mert van bennem ez a gondoskodó ösztön, amit ez nagyon kivált :)

2018. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!